Airport Scanner به بازی جالب، سرعت عملی و اعتیاد آور اسکنر فرودگاه خوش آمدید! شغل خود را در ۵ فرودگاه مختلف ادامه دهید، اسکنر اشعه ایکس خود را ارتقا داده و هر ۲۱ مرحله بازی را با موفقیت پشت سر گذارید. روزانه عده کثیری از مسافرانِ بی صبر و افراد شرور قصد وارد کردن همه نوع اشیا نا مناسب را به داخل هواپیما دارند. حال وظیفه شماست که در شلوغیِ همیشگی و بی پایان فرودگاه آیتم های غیر قانونی را از وسایل و چمدان ها شناسایی کرده و البته پرواز ها را سر وقت به انجام رسانید. برای راحت تر شدن کار، یک اسکنر اشعه ایکس به شما اختصاص داده شده است که می توانید با استفاده از انواع پاور آپ ها آن را تقویت کنید. همچنین سه نفر از عوامل خشن سازمانی در کنار شما هستند تا شر هر شخص مشکل سازی را کم کنند. باید اذعان کنیم که این بازی به عنوان یکی از برترین بازی ها در ۲۰ کشور جهان انتخاب شده است.

برخی از تعابیر و تمجیداتی که مراجع اندرویدی از بازی اسکنر فرودگاه به عمل آورده اند:

– Capsule: یک بازی شگفت انگیز و اعتیاد آور

– SlidetoPlay: چه کسی می دانست که شغل امنیت فرودگاه تا این حد جالب باشد

– Modojo: گیم پلی بازی بسیار جالب و آتشی است که با تلفیق سبک مدیریت زمانی تدارک دیده شده است

در بازی Airport Scanner شما به عنوان مسئول یک اسکنر اشعه ایکس انتخاب می شوید که بسیار به دستگاه های واقعی موجود شباهت دارد. باید آیتم های غیر قانونی را شناسایی کنید. مسافران کلاس درجه یک به علاوه خدمه پرواز همگی برای از دست ندادن پرواز خود عجله دارند و اگر نتوانید به موقع وظیفه چک کردن وسایل مسافران را انجام دهید شورش خواهند کرد! روز به روز کار فرودگاه سخت تر می شود، مسافران جدید مراجعه خواهند کرد و آیتم های غیر مجاز بیشتری در بین وسایل مسافرین دیده خواهد شد تا شما را از یک مامور اسکن مبتدی به مسئول حرفه ای اسکنر فرودگاه مبدل سازد. دستاورد های مختلفی برای دستگاه اشعه ایکس خود به دست می آورید که می توانید با استفاده از آن ها اسکنر خود را آپگرید کنید. اگر تا کنون آرزوی به دست گرفتن دستگاه اسکنر فرودگاه را داشته اید این بازی برای شما ساخته شده است!

بازی “اسکنر فرودگاه” یک بازی جالب، سرگرم کننده و تحسین شده می باشد که در سبک بازی های کژوال بوده و توسط استودیو بازی سازی Kedlin Company ساخته و پرداخته شده است. این عنوان از بازی های اندروید به سبب برخورداری از گیم پلی بسیار اعتیاد آور و منحصر به فرد، سبک موضوعی خاص و بی همتا و همچنین برخورداری از تنوع المانی بسیار بالا می تواند گزینه خوبی برای صرف اوقات فراغت شما در گوشی های اندروید باشد. شایان ذکر است که این بازی از طرف مراجع اندرویدی، تقدیر شده و تا کنون بیش از ۵ میلیون دانلود رسمی را در پلی استور تجربه کرده است.