Point Blank Mobile در بازی تیررس در مبارزات نفسگیر تاکتیکی شرکت می کنید و با استفاده از انواع سلاح های سنگین دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود می نمایید. رابط کنترلی بازی بدون هیچ محدودیتی طراحی شده است. و می توانید آزادانه هر کاری انجام دهید. فقط کافی است به هدف خود فکر کنید و شلیک نمایید! و در نهایت پیروز میدان باشید. این بازی پیش از انتشار برای سیستم عامل اندروید برای کامپیوتر عرضه شده بود که یکی از بازی های برتر شوتر برای سیستم عامل ویندوز شناخته می شود. هم اکنون نسخه اندرویدی این بازی محبوب به صورت اختصاصی برای اندروید سفارشی سازی شده است. به گفته سازنده، بازی Point Blank تعریف جدیدی برای واژه شگفت انگیز وضع کرده است! گیم پلی بازی در قالب بخش ها و حالت های متنوعی در دسترس است که جذابیت آن را چند برابر نموده است.

با حضور در نبرد ها دستاورد های خارق العاده ای به دست خواهید آورد که شامل آیتم های بسیار کمیاب و پول هستند. در راستای رسیدن به رویای های خود قدم بگذارید و مبدل به یک بازیکن جهانی شوید. در سطح بین المللی به جدال نفسگیر پرداخته و ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید خود سرگرم شوید. طیف کثیری از سلاح ها و تجهیزات نظامی منحصر به فرد در اسلحه خانه شما در دسترس هستند که از جلوه ای فوق العاده واقع گرایانه برخوردارند. بازه جنگ افزار های بازی بسیار وسیع است و در عین جامعیت تا جای ممکن به سلاح های واقعی شباهت دارند؛ در واقع سلاح ها چه از لحاظ عملکرد و مشخصه های مختلف و چه از لحاظ ظاهری تحت شبیه سازی بی عیب و نقص قرار گرفته اند. تمامی سلاح های موجود در بازی تیررس همچون M4A1, AK47, سلاح های هجومی, هفت تیر, قناصه, SMG, HMG و شاتگان در این بازی به همراه آپگرید ها، بازگشته اند و این بار بسیار غنی تر از همیشه در گجت های اندروید شما خود نمایی می کنند.

شما قادر هستید استایل ظاهری کاراکتر جنگجوی خود را مطابق با سلایق خویش سفارشی سازی کنید. می توانید یونیفرم خود را با آیتم های مختلف ترکیب کرده و جلوه ای جذاب به مبارز خود بدهید. اگر از دوست داران بازی های شوتر اول شخص باشید می دانید که رابط کنترلی در اکثر این نوع بازی ها با مشکلاتی همراه است و کاربران راحتی کامل را به سیستم شلیک و حرکت نداشته اند. در بازی تیررس برای همیشه با چنین مشکلی خداحافظی می کنید! بازی در زبان های مختلفی در دسترس است و با گرافیک سه بعدی زیبا و گیم پلی نفسگیر، تجربه گیمینگ تکرار نشدنی برای کاربر به ارمغان می آورد.

بازی “تیررس” یک بازی جذاب، مهیج و جدید برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های اکشن بوده و توسط استودیو بازی سازی True Digital Plus ساخته و پرداخته شده است. این عنوان از بازی های اندروید به سبب برخورداری از گرافیک سه بعدی چشم نواز با جزئیات گرافیکی تحسین بر انگیز، گیم پلی سراسر اکشن و مهیج و همچنین سبک شوتر اول شخص عامه پسند می تواند یکی از بهترین بازی های جدید الانتشار برای سیستم عامل اندروید باشد. شایان ذکر است که این بازی تا به این لحظه بیش از ده هزار دانلود رسمی را در پلی استور تجربه کرده است.

توجه: بازی هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است و در فاز آزمایشی (بتا) قرار دارد. لذا ممکن است در اجرای آن با ناپایداری هایی مواجه شوید.