در میان انبوهی از بازی های اندروید که در سبک های مختلف ساخته می شوند، سبک ماجراجویی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده است. کافیست نیم نگاهی به سایت گوگل پلی و بازی هایی بیندازیم که در سبک Adventure در این فروشگاه الکترونیکی منتشر شده اند. آن گاه شما هم حرف ما را تایید خواهید کرد و با ما هم عقیده خواهید شد. حالا اگر سبک ماجراجویی یا همان Adventure در کنار داستانی جذاب، گیم پلی متفاوت و تم تاریک قرار گیرد، عنوان نچندان محبوبی تولید خواهد شد که با کمی اغماض Dark Hero نام خواهد گرفت! Dark Hero توسط تیم بازی سازی VuviGame پا به عرصه وجود نهاده و تا کنون نزدیک به ۱۰۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است. این بازی در راضی نگه داشتن مخاطبانش کاملا گند زده و در کمال ناباوری امتیاز به شدت ضعیف ۲٫۸ از ۵ را کسب کرده است. راستش را بخواهید به نظر ما این بازی دست کم لیاقت امتیاز ۳٫۵ را دارد اما ظاهرا مورد بی لطفی کاربران واقع شده است.

همه چیز تاریک است…تاریک تاریک! شاید تنها چیز روشنی که در این بازی می توان پیدا کرد، چشم ها شما است که نور زرد رنگ یا شاید هم سفید رنگی را به محیط ساطع می کنند. این عنوان قرار نیست سرعت عمل شما را به چالش بکشد بنابراین هرگز عجله نکنید و با آرامش موانع را پشت سر بگذارید. موانع در این بازی بسیار متنوع و جذاب هستند. از پرس هایی که قصد جان شما را دارند تا اشیاء متحرکی که زیر آن ها آب جاری است و اگر حرکت اشتباهی انجام دهید، قطعا غرق خواهید شد! همچنین در طول مراحل موجودات خبیثی قرار گرفته اند که به شما شلیک می کنند و تنها ابزار دفاعی شما نیز قدرت پریدنتان است.

گرافیک بازی چندان تعریفی ندارد اما با توجه به تم Dark آن قابل قبول می باشد و چندان آزار دهنده نخواهد بود. سیستم کنترلر بازی هم بسیار ساده و روان می باشد. در سمت چپ نمایشگر دو کلید چپ و راست قرار دارد و در سمت راست نیز کلید رو به بالا قرار گرفته که کنترل پرش های شخصیت اصلی بازی به عهده این کلید است.