همه ما دوست داریم برخی از بازی ها را برای یک بار هم که شده امتحان کنیم اما به هر علتی ممکن است هیچ وقت فرصت تجربه آن را پیدا نکنیم! در اینگونه شرایط دست کم می توان به بازی های شبیه ساز روی گجت ها روی آورد. Glow Hockey نیز یکی از همین دسته بازی ها می باشد که شاید هیچ گاه فرصت تجربه آن را در دنیای واقعی پیدا نکنید، پس بهتر است با اندرویدکده همراه شوید و بازی هاکی را روی گوشی های هوشمند، فبلت ها و یا حتی تبلت های اندرویدی خود تجربه کنید!

این بازی پرطرفدار تا کنون نزدیک به ۵۰۰ میلیون بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده و در مدت زمان انتشار خود در گوگل پلی موفق به کسب امتیاز نسبتا قابل قبول ۴٫۰ از ۵ شده است. لازم به ذکر است که این بازی توسط کمپانی بازی سازی Natenai Ariyatrakool روانه گوگل پلی شده و از گوشی های قدیمی با اندروید ۲٫۳ هم پشتیبانی می کند!

در این بازی شما نیاز به آموزش خاصی ندارید و با این حجم کم کاملا مشخص است که المان های زیادی به بازی اضافه نشده است. برای یاد کرفتن بازی فقط چند ثانیه وقت لازم دارید اما اگر می خواهید در این بازی استاد شوید حالا حالا ها باید دود چراغ بخورید!

علاوه بر اینکه شما می توانید با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید، قابلیت بازی ۲ نفره از طریق بلوتوث هم در بازی گنجانده شده که می تواند تا ساعت ها شما و دوستانتان را سرگرم نماید.

همجنین شما می توانید در رقابت با هوش مصنوعی، از میان ۴ سطح دشواری بازی یکی را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.