بازی Tank Future Force 2050 عنوانی در سبک اکشن میباشد که به تازگی توسط استودیو Awesome Action Games ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا ۳۰۱ نفر امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است. اتفاقات بازی در سال ۲۰۵۰ رخ خواهد داد و شما کنترل تانک هایی فوق پیشرفته را بر عهده دارید و باید بتوانید با مهارت های خود تانک های حریفان و دیگر دشمنان خود را نابود سازید.

میدان نبرد بازی سراسر هیجان خواهد بود و شما باید با تانک قدرتمند خود دیگر تانک ها را نابود سازید. البته به یاد داشته باشید که حرکات تانک خود را نیز به صورت استراتژیک کنترل نمایید تا بتوانید از میان گلوله ها و موشک های دیگر تانک ها در امان بمانید. هم جنین میتوانید با پیشروی در بازی تانک و سلاح های نصب شده بر روی آن را ارتقا دهید.

تنها را پیروزی شما در هر مرحله از بازی نابودی تمامی تانک های دشمن خواهد بود پس با استفاده از دقت , هوش و مهارت های خود هدف گیری کنید و تانک های حریفانتان را نابود سازید. همان طور که گفته شده میدان نبرد بازی سراسر هیجان و لحظات اکشن است و به شما مهلت استراحت نخواهند داد.