بازی Alone VR Cardboard عنوانی در سبک بازی های ماجرایی میباشد که به تازگی توسط استودیو BaldBrothesGames ساخته و پرداخته شده و تاکنون با رای تنها ۱ نفر امتیاز ۵٫۰ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰ بار دانلود را تجربه نموده است. بازی پیشرو همان طور که از نام آن مشخص است برای هدست های واقعیت مجازی و این بار بر روی سیستم عامل محبوب اندروید توسعه یافته است.

لازم به ذکر است که این بازی تقریبا با تمامی هدست های واقعیت مجازی سازگار بوده و در صورت دارا بودن یکی از این هدست ها دانلود این بازی کم حجم را به شما توصیه میکنیم زیرا به گفته سازنده بازی , شوک های فراوانی منتظر دیدار شما هستند که این موضوع در کنار تکنولوژی واقعیت مجازی بیش از پیش خودنمایی خواهد کرد.

در کل اگر دوستان و یا نزدیکان شما از تکنولوژی واقعیت مجازی بهره میبرند میتوانید با بازی Alone VR Cardboard لحظاتی ترسناک و پر از استرس را برایشان به ارمغان آورید و لذت ترس را این بار از دریچه واقعیت مجازی درک کنید.

Alone VR Cardboard با قیمت ۰٫۷۰ یورو در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده و سایت اندرویدکده نیز این افتخار را دارد که نسخه فول این عنوان را به صورت کاملا رایگان در اخیار شما عزیزان قرار دهد.