ماجراجویی خود را با کنترل درنده ای باستانی با نام پیلو ساروس آغاز کنید. در آب های اقیانوس انواع گونه های جانوری زندگی میکنند اما به طور قاطع میتوان گفت که پیلو ساروس یکی از درنده ترین و وحشتناک ترین جانورانی است که آب های اقیانوس در طول میلیون ها سال به خود دیده و اکنون شما نیز میتوانید کنترل این جانور عهد طلایی ژوراسیک را بر عهده بگیرید.

پیلو ساروس اشتهایی وصف ناپذیر دارد و شما میتوانید با کنترل آن هر آنچه که قابل خوردن است را ببلعید. شکار های شما تنوع گوناگونی دارند از غواصان و شناگران گرفته تا موجودات درون دریا. یادتان باشد که گرسنگی دشمن شماره یک شما خواهد بود و پیلو ساروس هر چقدر هم که قدرتمند باشد اگر غذا نخورد طبیعتا خواهد مرد!

البته شما نیز تنها درنده دریا نخواهید بود و بازی نیز انواع ماموریت های چالشی را برایتان تدارک دیده است از حمله به کشتی ها گرفته تا مبارزه های عظیم با درنده های اقیانوس پهناور. با انجام ماموریت های بازی میتوانید سکه کسب کنید و از آنها در ارتقاء ویژگی های پیلو ساروس بهره ببرید. استراحت در بازی معنایی ندارد و شما باید از هر فرصتی برای پر کردن شکم پیلو ساروس نهایت استفاده را ببرید.