در عنوان TruckSimulation 16 در نقش راننده کامیونی واقعی قرار خواهید گرفت و وظیفه تان جا به جایی محموله های مختلف در مناطق غربی و مرکز اروپا میباشد. در ابتدا کامیونی تقربیا زهوار در رفته به شما داده میشود که میتوانید با انجام کارهای محول شده و بدست آوردن سکه کامیون های بهتر و زیباتری را خریداری کنید.

ماموریت های بازی به صورت متنوع ساخته شده است از انتقال محموله های خطرناک گرفته تا مواد غذایی , وسایل چوبی , کالاهای حجیم در بازی گنجانده شده است و شما نیز باید یکی پس از دیگری آنان را به اتمام برسانید.

بازی تقریبا تمامی جاده و بزرگراه های مناطق غربی و مرکز اروپا را پوشش میدهد که در کنار آن نیز ۲۰ شهر مختلف گنجانده شده است. لازم به ذکر است که تمامی علائم و بزرگراه ها به صورت واقعی طراحی شده و به شما احساس راننده ای واقعی را القاء خواهد کرد.

هم چنین در قسمت مدیریت میتوانید کارگران مختلف را استخدام کرده و برای آنان نیز کامیون تهیه کنید تا سوی از کار آنان نیز به شما برسد. هم چنین اگر ماموریت های خود را به صورت دقیق و کامل به اتمام برسانید به شما پاداشی داده خواهد شد که میتوانید در حوزه حمل و نقل شرکتی را تاسیس کرده و بر آن مدیریت کنید.

آیا ثروت خوبی انباشته کرده اید؟ اگر اینطور است وارد مسابقات کامیون ها شوید. تیم خود را تشکیل داده و باید تیم هان که چند دوره قهرمان این مسابقات شده است وارد رقابت شوید.

گفته های برخی از سایت ها در رابطه با بازی:

– اگر شما طرفدار بازی های شبیه ساز هستید TruckSimulation 16 را باید تجربه کنید – games-court.com

– طرفداران بازی های شبیه ساز قطعا از دانلود بازی پشیمان نخواهند شد – appgemeinde.de

– بازی سرگرمی هم جانبه را به بازیباز ارائه خواهد داد هم چنین تازه واردان به سبک مطمئنا جذب بازی می شوند زیرا این بازی در سبک شبیه ساز واقعا شگفتی است – t-online.de

– رانندگی یه کامیون را به صورت واقعی احساس خواهید کرد – rtl.de

نکته: نسخه قرار گرفته در سایت به صورت مود میباشد.