در عنوان Path of War , سرتاسر ایالات متحده در نبردی بزرگ خواهد بود. فاجعه ای وحشتناک و مرموز در کشور آمریکا رخ داده که باعث هرج و مرج شده است. حال نیرویی شیطانی بر این کشور مسلط شده و مردم را سرکوب میکند. حالا وظیفه شما این است که گروهی نظامی از دوستان خود را تشکیل داده و با ساخت ارتشی قدرتمند وارد نبردی جذاب در سرتاسر آمریکا شوید تا بتوانید مردم را از شر ظلم برهانید.

ساختمان مرکزی خود را ساخته و دور تا دور آن را با وسایل دفاعی مجهز پر کنید. هم چنین با ساخت ارتشی مهیب میتوانید به پایگاه های دشمن در سرتاسر منطقه حمله کرده و منابع آنان را به غارت ببرید تا بتوانید از این منابع برای ارتقاء تجهیزات و نیروهای خود استفاده کنید. هم چنین میتوانید به پایگاه های دیگر بازیکنان به صورت آنلاین حمله کرده و با آنها وارد نبردی حماسی شوید. بازی از قابلیت عضو شدن در گروه های اتحاد نیز بهره خواهد برد و شما با پیوستن به گروه مورد علاقه خود میتوانید سرزمین خود را سریع تر ارتقاء دهید.

Path of War توسط استودیو نام آشنا NEXON M Inc ساخته و پرداخته شده و تاکنون با مجموع آرا ۳ هزار نفر امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است.