عنوان The Little Prince – Bubble Pop یکی از جدیدترین بازیها در سبک ترکاندن حباب بوده که داستان و گیم پلی آن حول شخصیت های داستان شاهزاده کوچک نوشته نویسنده مشهور آنتوان دوسنت اگزوپری میباشد. فکر خود را متمرکز کرده و حباب ها را به صورت گروه های ۳ تایی بترکانید و از داستان شگفت انگیز بازی لذت ببرید.

همراه با شخصیت های دوست داشتنی بازی ماموریت های متعدد را در مکان هایی زیبا و جذاب یکی پس از دیگری به اتمام برسانید. در طول بازی با دختر جوان , خلبان , پیرمرد و هم چنین شاهزاده کوچک مواجع خواهید شد که هریک از آنها شما را به سفری رویایی در سرزمین خود خواهند برد و این شما هستید که باید ماموریت های هر سرزمین را تکمیل کنید. حباب ها را در گروه های ۳ تایی بترکانید و از پایین آمدن آنها جلوگیری کنید تا بتوانید پیروز از مراحل بازی بیرون آیید.

هر کدام از شخصیت های بازی دنیایی منحصربفرد و هم چنین داستانی مجزا دارند به عنوان مثال شما با تکمیل ماموریت های دختر جوان میتوانید زندگی او را از یکنواختی خارج کرده و شور و شوقی تازه را در روح و جسم او بدمید.

The Little Prince – Bubble Pop توسط استودیو Genera Games ساخته و پرداخته شده و تاکنون با مجموع آرا ۶۶۵ نفر امتیاز خوب ۴٫۳ از ۵٫۰ و بیش از ۵۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است.

به یاد داشته باشید که بازی به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است اما برخی از اقلام که خرید آنها ضرورتی ندارد به صورت پولی در درون بازی قرار گرفته اند.