بازی “Lords & Castles” یک عنوان جدید از بازی های استراتژی برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. در این عنوان مانند بسیاری از بازی های استراتژی دیگر می بایست قلمرو خود را ساخته و با مدیریت صحیح آن را قدرتمند کنید. وظیفه شما به عنوان یک پادشاه این است که با قرار دادن وسایل دفاعی و همچنین تله های مرگبار در جای مناسب از سرزمین خود محافظت کرده و با استفاده از دیوار های مستحکم در مقابل ارتش بیگانه ها تا پای جان مقاومت نمایید. با پیشروی در بازی میتوانید با اضافه کردن فناوری های مختلف، ساختمان های دفاعی و ارتش خود را ارتقاء داده تا هم در مقابل هجوم دشمنان بیگانه مصون شوید و هم سرزمین خود را گسترش دهید تا به یکی از خطرناک ترین پادشاهان قرن تبدیل شوید. زیاد عجله نکنید چراکه شما روز ها، ماه ها و حتی سال ها برای تقویت وسایل دفاعی و ارتش خود فرصت دارید و هر روز می توانید بر شکوه و عظمت سرزمین خود بیفزایید. در این بازی همه چیز یک طرفه نیست، اگر بیگانگان می توانند به شما حمله کنند پس شما هم می توانید با آن ها مقابله به مثل کرده و با یورش های سهمگین خود، بیگانگان را از پای در آوردید. با شکست دشمن خود می توانید منابع سرزمینش را به غارت برده و در جهت تقویت و قدرتمند تر کردن هر چه بیشتر خود از آن ها استفاده نمایید. البته زیاد نباید به خود مغرور شوید چراکه دست بالای دست زیاد است و همانطور که شما غارت می کنید، بیگانگان نیز سرزمین شما را نشانه خواهند رفت و تنها کاری که شما می توانید انجام دهید، تقویت ابزار دفاعی برای مقاومت بیشر می باشد!

علاوه بر ابزار های دفاعی و دیوار های مستحکم، شما می توانید با استفاده از حفر خندق و تله های وحشتناک دشمنان خود را در دام بیندازید و آن ها را یکی یکی و کاملا بی دردسر از پای در آوردید. البته بدیهی است که شما هم باید شش دانگ حواستان را در حملاتی که می کنید جمع نمایید چراکه دشمن نیز می تواند از تله ها و خندق ها برای گرفتار و مغلوب کردن شما استفاده نماید. پس تمام هوش، ذکاوت و مهارت خود را به کار گیرید تا در زمان مناسب و جای درست از نیرو هایتان به نحو احسن استفاده نمایید و دشمن را مقتدرانه شکست دهید. المان های متعددی در بازی Lords & Castles گنجانده شده اند تا شما را برای ادامه بازی هیجان زده تر کند! برای مثال می توان ابزار های دفاعی اشاره کرد که بسیار متنوع بوده و هر کدام نسبت به هزینه ای که برای آن می کنید، ویژگی های خاصی را برای شما به ارمغان می آورد. همچنین شما می توانید در اتحاد های جنگی مختلف بر حسب علاقه خود عضو شده و نبرد های حماسی را تجربه نمایید که هیجان آن به مراتب از حملات انفرادی بیشتر و جذاب تر است. لازم به ذکر است که گرافیک بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار می گیرد و برای یک بازی در سبک استراتژی کاملا راضی کننده به نظر می رسد.

دانلود بازی اربابان و قلعه ها Lords & Castles v1.81 اندروید - همراه نسخه مود

تمامی عناوینی که در سبک استراتژی برای سیستم عامل اندروید منتشر می شوند، شانس این را ندارند که به محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. چراکه با توجه به محبوبیت بالای بازی Clash of clans تمامی عناوینی که در این سبک تولید می شوند با این بازی فوق العاده اعتیاد آور مقایسه می شوند و تمامی بازی ها هم توان رقابت با Clash of clans را ندارند. اما در این بین عناوین محبوب، جذاب و سرگرم کننده ای هم پیدا می شود که در نوع خود بی نظیر بوده و نمره ای مثبت در کارنامه کمپانی سازنده آن محسوب می شود. Lords & Castles نیز یکی از همین دسته بازی های فوق العاده سرگرم کننده است که توسط استدیو بازی سازی Codigames روانه گوگل پلی شده و تا کنون نزدیک به ۵۰ هزار بار دانلود را تجربه نموده است. همچنین این عنوان موفق به کسب امتیاز قابل قبول ۴٫۲ از ۵ شده که بهتر است بدانید در ثبت این امتیاز بیش از ۱۴۰۰ نفر نقش داشته اند!