City Island: Airport Asia برای طرفداران بازی های سرمایه گذاری و در حال و هوای مدیریتی این بار عنوان شهر جزیره: فرودگاه آسیایی در نظر گرفته شده است تا بتواند با طیف گسترده ای از المان های متنوع و نوین شما را سرگرم نماید. در ابتدای بازی یک جزیره عجیب و غریب و خالی از سکنه در دریای چین به شما واگذار می شود. که باید با جذب توریست و هزاران فعالیت و توسعه دهی های متنوع آن را گسترش دهید.

بازی “شهر جزیره: فرودگاه آسیایی” یک بازی زیبا، سرگرم کننده و پر مخاطب برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های شبیه ساز بوده و توسط استودیو بازی سازی Sparkling Society ساخته و پرداخته شده است. این عنوان از بازی های اندروید به سبب برخورداری از گرافیک پر جزئیات و شگفت انگیز و گیم پلی مدیریتی و سرمایه داری شایسته تقدیر می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای دوستداران بازی های سرمایه داری و شهر سازی باشد. شایان ذکر است که این بازی هم اکنون دارنده نمره ۴٫۱ از سوی کاربران اندروید جهان می باشد.

جزیره متروک خود را با مدیریتی مناسب گسترش دهید. فرودگاه جزیره را احداث کنید و به جذب توریست ها از سراسر جهان بپردازید. هم چنین با ساخت هتل ها , ساختمان های آپارتمانی و غیره میتوانید توریست های بیشتری را وارد جزیره خود نمایید. در بازی تعداد زیادی سازه با کاربرد های مختلف وجود دارد که میتوانید از آنها در زمان های مناسب و برای سرگرمی مردم جزیره استفاده کنید.

اگر از طرفداران عناوین مدیریتی و صد البته سری بازی های City Island هستید بازی پیشرو نیز قطعا شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.