SnapTube – اسنپ تیوب نرم افزاری ساده، سریع و راحت برای دانلود هر ویدیو با هر کیفیتی از یوتیوب در گوشی و تبلت های اندرویدی است. بسیاری از اوقات دیدن ویدئو از یوتیوب به این راحتی ها نیست و شما مجبورید اشتراک ماهانه این شبکه محبوب را بخرید که به همین ارزانی ها نیز نیست. در اغلب موارد امکان مشاهده آنلاین ویدئو های موجود در اینترنت را نیست و چنان که دوست دارید این برنامه ها را در هر جا و هر زمان نگاه کنید، نخواهید توانست. از این رو با استفاده از برنامه SnapTube این قابلیت برای شما ایجاد شده و میتوانید ویدئو های موجود بر روی یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و وی یو کلیپ و غیره را دانلود کرده و در آینده بدون نیاز به اتصال به اینترنت انها را تماشا کنید.

این برنامه دارای گزینه های جستجوی مختلف، از جمله یک دسته بندی جامع شامل ۱۱ زیر شاخه، یک بخش برای فیلم های محبوب، یک بخش برای فیلم ها با بیشترین بازدید و قسمتی برای توصیه های روزانه میباشد که دسترسی به ویدئو های گوناگون را در سریع ترین شکل امکان پذیر میکند. مرور کردن در این برنامه به راحتی بوده و کاربران با کلیک بر روی هر دسته بندی یا ویدئو و یا تایپ نام هنرمند یا آهنگ در نوار جستجو میتوانند به گنجینه ای از آثار متصل شوند.

برای دانلود ویدیو از یوتیوب میتوانید از وبسایت های معرفی شده در سایت چگونه استفاده کنید و به صورت رایگان و نامحدود از یوتیوب ویدیو دانلود کنید.

همچنین شما میتوانید هر ویدئو را بر اساس یازتان در کیفیت های متفاوت دانلود کنید. میتوانید تنها موزیک ویدئو را دانلود کنید و یا کل ویدئو را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. اجرا این برنامه بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا برنامه snap tubeرا دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هر ویدئو و موزیکی که خواستید را گوش دهید و برای همیشه در گوشی تان ذخیره شده داشته باشید.