Magic Rampage عنوانی هیجان انگیز و جدید است که ترکیبی از بازی های RPG , پلتفرمر و Hack & Slash میباشد. این عنوان به تازگی توسط استودیو خوش ذوق Asantee ساخته و پرداخته شده و تاکنون با مجموع آرا حدود ۱۱۳ هزار نفر امتیاز خارق العاده ۴٫۵ از ۵٫۰ و بیش از ۵ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است.

گیم پلی:

با انتخاب قهرمان مورد علاقه خود وارد سیاه چال هایی مخوف خواهید شد و باید با انواع و اقسام دشمنان و باس فایت های ریز و درشت به نبرد بپردازید. هم چنین با پیشروی در بازی میتوانید اجزای جنگجوی خود را به سلیقه خود سفارشی سازی کنید از زره او گرفته تا سلاح ها, همه و همه قابلیت شخصی سازی خواهند داشت.

جالب اینجاست که با انتخاب شخصیت های متفاوت سیاه چال هایی متفاوت نیز برایتان تدارک دیده میشوند که این ویژگی جذابیت بازی را دو چندان خواهد کرد. در بازی پیشرو مناطق مخفی , پاداش های ویژه , دوستان و دشمنان قدرتمند و نبرد هایی حماسی وجود دارند که بازی را جزو محبوب ترین عناوین سیستم عامل اندروید ثابت کرده است.

عنوان خشم جادو بازی در سبک پلتفرمر میباشد و به این خاطر دارای گرافیکی کلاسیک و البته بسیار زیباست. اما نکته حائز اهمیت این است که نبرد ها و مبارزات بازی به صورت ۱۶ بیتی و کلاسیک نمیباشد و این ویژگی باعث محبوبیت بالای این بازی در میان بازیبازان اندرویدی شده است.

Magic Rampage برای اجرای گیم پلی دقیق تر و مبارزاتی هیجان انگیز تر از جوی استیک ها , پد ها و کلید های فیزیکی به صوزت کامل پشتیبانی خواهد کرد.

نکته: برای اجرای بازی و هم چنین تجربه ای لذت بخش از آن نیاز به دستگاهی با سخت افزار قوی خواهید داشت!