در پست مربوط به برنامه ربات Clash Of Clans، این ابزار حرفه ای را به خدمت کاربران ارجمند سایت اندرویدکده معرفی کردیم و در این مطلب قصد داریم آموزش کامل و قدم به قدم استفاده از این برنامه را در سیستم عامل ویندوز تشریح نماییم. پیش نیاز ها و برنامه های جانبی برای اجرای صحیح این نرم افزار لازم است که مرحله به مرحله هر یک را آموزش داده و برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم:

شیوه نصب نرم افزار:

۱) قبل از هرچیز باید جدید ترین نسخه نرم افزار شبیه ساز اندروید (Bluestacks) را از اینجا دریافت کرده و آن را نصب نمایید.

۲) سپس باید برنامه Net Framework 4.5.2 را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.

۳) همانطور که در مطلب قبلی گفته شد باید یکی از نسخه های VIP و یا رایگان Clashbot را از اینجا دریافت کرده (توصیه اکید ما استفاده از نسخه کرک شده VIP برای جلو گیری از بن شدن حساب کاربری شماست) و پس از خارج کردن پوشه از حالت فشرده، آن را به صورت administrator اجرا نمایید. بدین منظور باید بر روی فایل نصبی ClashBot.exe راست کلیک کرده و Run As Administrator را انتخاب کنید.

۴) دلیل دومی که توصیه می شود از نسخه VIP استفاده کنید این است که: در نسخه رایگان نیاز به ساخت اکانت در سایت سازنده ی نرم افزار یعنی boostbot.org دارید که ممکن است کمی دشوار و هزینه بر باشد. توجه داشته باشید که نسخه کرک شده یا همان VIP نیاز به ساخت اکانت ندارد.

۵) اگر برای بار اول از این نرم افزار استفاده می کنید باید بدانید که با در ابتدا پنجره برنامه Bluestacks به صورت خودکار و توسط Clashbot، ریسایز (تغییر ابعاد) پیدا می کند. توصیه ما این است که بعد از اجرای اول و ریسایز شدن پنجره یک بار سیستم خود را ریستارت کرده تا برنامه به درستی کار کند.

۶) حال با اجرای دوباره ClashBot.exe مشابه مرحله شماره (۳) تنظیمات سفارشی خود را اعمال کرده و می توانید کار با ربات را آغاز کنید.

نحوه کانفیگ کردن نرم افزار:

۱) لازم به ذکر است که: بهتر است برنامه VCredit 2013 را به صورت دستی بر روی ویندوز خود نصب نمایید تا از موجودیت آن بر سیستم عامل مطمئن شوید.

۲) Clashbot.exe را همانند مرحله (۳) اجرا کنید.

۳) به اکانت اصلی خود در بازی کلش آف کلنز متصل شده و از آن لذت ببرید.

نکته۱: اگر در هنگام اجرای Clashbot.exe با ارور: “Error You have selected ‘build’ but not created a troop-set yet! Go to the build tab” مواجه شدید، باید نسخه رایگان برنامه را از اینجا دانلود کرده و پس از اکسترکت آن، فایل ClashBot.exe را در پوشه نسخه VIP جایگزین کنید.

نکته۲: تمامی قابلیت ها و امکانات نسخه اصلی و رایگان نرم افزار Clashbot در نسخه VIP نیز به طور کامل و سالم در دسترس بوده و قابل استفاده اند.

نکات مهم در رابطه با کاربری نرم افزار:

– ربات کلشبوت کاملا تست شده و سالم بوده و در حال حاضر تعداد کثیری از کلش باز ها در سراسر جهان از این ربات استفاده می کنند.

– این نرم افزار دو نسخه رایگان و پرداخت شده دارد که سایت اندرویدکده هر دو آن ها را در اختیار شما قرار می دهد. نسخه رایگان برای خرید و فعال سازی، هزینه ۱۰ دلاری در بر دارد که توصیه می شود از نسخه پرداخت شده یا همان VIP، بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای، استفاده کنید.

– در برخی از موارد ممکن است سرور های کلش آف کلنز شما را به عنوان یک ربات شناسایی کنند. برای جلوگیری از این مشکل و از دست رفتن حساب کاربری شما، به هیچ وجه نباید سرعت فرایند های بازی را از حد معمول بالا تر ببرید. در غیر این صورت و با افزایش غیر معمول سرعت اجرای حملات امکان مسدود شدن اکانت شما وجود دارد.

توجه: بن شدن و یا بروز هر گونه مشکلی در اکانت، به عهده خود کاربر می باشد.