Lost Horizon

۴٫۹۹ دلار قیمت در گوگل پلی!

Arts and Deep Silver تقدیم می کند!

Lost Horizon سرانجام پس از مدت ها انتظار توسط Deep Silver برای اندروید منتشر شده است و دارندگان گوشی ها و تبلت های اندرویدی می توانند از این بازی ماجرایی فوق العاده نهایت لذت را ببرند. این بازی در گوگل پلی با قیمت ۴٫۹۹ دلار به فروش می رسد و امروز در اندرویدکده نسخه فول و کاملا خریداری شده آن را در اختیار شما قرار داده ایم.

سال ۱۹۳۰ پس از اینکه او از نیروی هوایی بریتانیا اخراج شد، فنتون تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا رازهایی که پشت پرده نهفته است را کشف کند. نازی ها کالاهای قاچاق بسیاری را وارد می کنند، سلاح های سنگین خرید و فروش می کنند و کشتارهای بسیاری راه انداخته اند! در این بازی شما در نقش یک سرباز به نام بنتون می باشید که در تبت در سرزمینی که دارای قابلیت های فراطبیعی بسیاری می باشد و نازی ها به دنبال هستند تا هرچه سریعتر این مکان را تصرف نمایند. اکنون شما باید تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا این مکان را امن نگه دارید و نگذارید نازی ها آن را تصرف نمایند، رفته رفته شما کشف خواهید کرد که این مکان چه جای شگفت انگیزی است!

ویژگی های اصلی و کلیدی بازی:

– بازی جدیدی از سازندگان بازی Secret Files

– محیط کلاسیک، گیم پلی بی نظیر و داستان فریبنده

– ارزش تولیدی بسیار بالا در سطحی جهانی

– گرافیک بی نظیر و صدای فوق العاده

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!