عناوینی که در سبک آرکید و با گیم پلی متفاوت برای سیستم عامل اندروید منتشر می شوند، معمولا مورد توجه کاربران این سیستم عامل واقع شده و گاهی اوقات حتی با وجود قیمت بالا مورد استقبال خوبی واقع می شوند. عناوینی که از همان ابتدا کار مشخص است که شرکت و یا حتی تیم بازی سازی خلاقی آن را تولید کرده اند. یکی از همین شرکت های خلاق، Frozen Gun Games می باشد که عنوان سرگرم کننده و موفق Freeze! 2 – Brothers روانه گوگل پلی کرده و تا کنون با وجود قیمت نسبتا بالای ۲ دلار نزدیک به ۵۰ هزار بار دانلود یا به اصطلاح خرید اینترنتی را تجربه نموده است. این عنوان سرگرم کننده و جذاب در مدت زمان نسبتا طولانی انتشار خود در گوگل پلی، موفق به کسب امتیاز قابل قبول ۴٫۳ از ۵ شده که در ثبت آن نزدیک به ۲ هزار نفر نقش داشته اند.

سرانجام قسمت دوم عنوان منجمد نیز منتشر شد. عنوانی که قسمت نخست آن برنده جوایز بسیاری شد و در سراسر جهان بیش از ۱۱ میلیون بار دانلود گردید. نسخه منتشر شده، ورژن فول و خریداری شده بازی با ۱۰۰ مرحله متنوع است. در این نسخه هیچ گونه خرید پولی و تبلیغاتی مزاحم شما نخواهد شد.

برخی از نقد های سایت های معتبر در رابطه با این بازی:

امتیاز ۵ از ۵ از سوی سایت پاکت گیمر: فضای منحصربفرد , جذاب و با چالش های متعادل

– امتیاز ۵ از ۵ از سوی سایت Puzzlegameapp: عنوانی زیبا , نوآورانه و خلاق

IGN: این بازی ارزش امتحان کردن را دارد.

داستان:

چندین سال پیش قهرمان قدیمی ما در قسمت اول توسط بیگانگان ربوده شده و به سیاره ای بسیار دور و در زندانی کوچک منتقل میشود. حال این وظیفه شماست تا کنترل برادر کوچک تر این قهرمان را برعهده گرفته و برادر خود را از چنگ دشمنان نجات دهید.

مکانیک بازی:

گیم پلی بازی بر اساس قوانین فیزیک و گرانش ساخته شده است و شما باید در هر مرحله با استفاده از این قوانین پازل های بازی را حل کنید ساده است؟ اگر جواب شما بله میباشد سخت در اشتباه هستید!

نوآوری های منجمد ۲:

گیم پلی اصلی بازی همان گیم پلی قسمت اول بازی است ولی افزونه های جدید و هیجان انگیز دیگری نیز به بازی افزوده شده اند. با پیشروی در مراحل بازی با آب , سوخت راکت , میدان الکتریکی و غیره مواجه خواهید شد و برای گذر از هر یک از آنها باید فکر خود را به کار گیرید.