Morgiana: Mysteries&Nightmares

نسخه فول بازی با نصب کملا آفلاین و تست شده!

امتیاز ۴٫۱ ستاره در گوگل پلی!

Morgiana: Mysteries&Nightmares یک بازی فکری و پازل جدید با داستانی پر پیچ و خم می باشد که توسط Absolutist Games برای اندروید منتشر شده است و امتیاز ۴٫۱ ستاره را در گوگل پلی به دست آورده است!

وارد دنیایی پر از سحر و جادو شوید، جایی که تمامی نقاشی ها به واقعیت تبدیل می شوند و اقعیت هایی که بدتر از هر کابوسی می توانند شما را عذاب دهند و ازار دهند!

روزی روزگاری در سرزمین های دوردست پادشاهی عاقل به همراه یک ملکه زیبا بر آنجا حکمرانی می کردند. آنها صاحب دو دختر بودند که هردو آنها استعداد خاصی در استفاده از سحر و جادو داشتند. یکی از آنها آرابلا نام داشت که دختری بسیار زیبا و شیرین بود. دختر بزرگ مارجیانا نام داشت که فردی حسود و کینه ای بود و از پدر و مادرش متنفر بود. حسادت او منجر شد تا برای گرفتن انتقام از پدر و مادر و خواهر کوچکترش از جادوی سیاه استفاده کند و این امر موجب نفرینی بسیار شدید و آزاد شدن قدرت های تیره شد و تمام آن سرزمین را از بین برد!

پادشاهی که زمانی محلی بسیار باشکوه و عظمت فراوان بوده است اکنون به یک خرابه تبدیل شده است و همه اینها بر می گردد به سال ها پیش که مارجیانا از جادوی سیاه استفاده کرد و آن نفرین پس از سال ها هنوز پا برجا است و هیچ راهی برای باطل کردن آن تا به امروز وجود نداشته است!

اکنون شما باید ماجراجویی خود را آغاز کنید و وارد این سرزمین شوید که با جادوی سیاه نفرین شده است و تمامی مهارت های خود را به کار ببرید تا نفرینی که سال های سال بر این سرزمین حکم فرما بوده است را باطل کنید.

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!