Nice Revenge

 نسخه کاملا آفلاین و تست شده بازی!

۰٫۹۹ دلار قیمت در گوگل پلی!

Nice Revenge یک بازی فوق العاده زیبا میباشد که برای اندروید منتشر شده است و با قیمت ۰٫۹۹ دلار در گوگل پلی به فروش می رسد. این بازی یکی از برترین بازی ها در سبک ماجرایی ساخته Ennovva می باشد که ماجرای یک خرگوش به اسم آقای زیبا را بیان می کند. در این بازی شما در نقش این خرگوش باهوش باید تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا خانواده خود را که دچار سرنوشت شوم و تاریکی شده اند را نجات دهید.

این بازی ماجراجویی کلاسیک دارای عناصر ماجراجویی مختلف می باشد و در هر مرحله از بازی باید دشمنانی که پیش و روی شما قرار می گیرند را با ترفندهای مختلف نابود نمایید و از یک گیم پلی اکشن و بی نظیر نهایت لذت را ببرید.

در راه می توانید آیتم ها و سلاح های مختلفی پیدا نمایید و از آنها برای نابودی دشمنان استفاده نمایید. با استفاده از کنترل لمسی و همه جانبه بازی می توانید تمامی دستورات را در کمترین زمان ممکن انجام داده و دشمنان را ضرب و شتم نمایید.

در جهانی که در آن تمامی حیوانات و انسان ها زندگی می کنند به ماجراجویی بپردازید و تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا سایبورگ قاتل را شکست دهید.

– گرافیک فوق العاده بالا و بی نظیر

– نسخه فول آنلاک و مود شده بازی

– گیم پلی لمسی و همه جانبه بازی

– مراحل متعدد

– استفاده از آیتم ها و سلاح های بی نظیر

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!