در بازی Heroes of SoulCraft – MOBA باید تیمی از فرشتگان یا اهریمن ها را شکل دهید و با دیگر بازیکنان در سرتاسر جهان به صورت آنلاین به مبارزه بپردازید تا بتوانید افسانه خود را بسازید هم چنین یادتان باشد که نظم و هماهنگی در میدان نبرد بسیار ضروری خواهد بود.

اگر از طرفداران دو عنوان SoulCraft 1 و SoulCraft 2 هستید عنوان Heroes of SoulCraft – MOBA تجربه ای لذت بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فرشتگان در مقابل شیاطین: قهرمانان خود را در قالب یک تیم جمع آوری کرده و در مبارزاتی هیجان انگیز و تاکتیکی شرکت کنید.

هر نبرد ۵ تا ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید که این زمان به تعداد هر تیم بستگی دارد: اگر تیم های دو نفره در مقابل هم قرار بگیرند زمان ۵ دقیقه خواهد بود و اگر تیم های ۴ نفره با یکدیگر به رقابت بپردازند این زمان به ۱۵ دقیقه افزایش خواهد یافت.

بیش از ۱۲ قهرمان منحصربفرد از جمله دورف خشمگین , جادوگر و تیرانداز و… در بازی حضور دارند که بنا بر سلیقه خود میتوانید هر یک از آنها را انتخاب کنید.

گیم پلی بازی بسیار ساده و روان ساخته شده است به گونه ای که در ۱ دقیقه اول بازی تمامی آنها را یاد خواهید گرفت و با پیشروی در بازی این یادگیری ها به مهارت تبدیل خواهند شد.

رها سازی تیتان: با پیشروی در بازی میتوانید غولی سنگی به نام تیتان را آزاد کنید که در نبرد ها بسیار مفید خواهد بود هم چنین میتوانید قهرمان خود را با آیتم هایی که بدست خواهید آورد شخصی سازی کنید.

در حال حاضر عنوان Heroes of SoulCraft – MOBA برای ۲ پلتفرم اندروید و PC در دسترس میباشد.

دو نکته مهم:

نکته ۱: کاربران تلویزیون های اندرویدی برای تجربه این عنوان باید گیم پد سازگار با آن را تهیه کنند.

نکته ۲: عنوان Heroes of SoulCraft – MOBA دارای ویژگی های کلیدی برای دارندگان دستگاه انویدیا شیلد میباشد.