امن ترین ، سریع ترین و ساده ترین تجربه لینک های QR

CM QRCode نرم افزاری کاربردی به جهت محافظت از تلفن و اسکن کد های رایج QR در اندروید میباشد . امروزه بارکد ها ممکن است بسته به نوع به شکل دو بعدی ، یک دسته نقطه ، یک دسته دایره هم مرکز و یا به صورت مخفی شده در تصاویر نیز ظاهر شوند . کد های QR هم که امروزه محبوبیت بالایی دارند در یک مربع ساخته شده و اطلاعات مختلف همچون آدرس سایت و شماره تلفن و توضیحات و غیره را به مخاطب ارائه میدهند . شما این روز ها این کد ها بیش از پیش و در هر جایی میتوانید مشاهده کنید . این برنامه در واقع یک محصول امنیتی بوده و با شناسایی تهدیدات و خطرات موجود در کدهای QR در پیش پنهان شده است از تلفن همراه شما محافظت میسازد .

ویژگی های اصلی نرم افزار CM QRCode :

بررسی امنیت وبسایت : نگهبانان تلفن شما با شناسایی وب سایت های مخرب شما را آسیب حفظ کرده و با حفظ حریم خصوصی شما بیش از پیش در پیوستن شما به آنها حساسیت به خرج میدهند .

اسکن هوشمند کد های QR : این برنامه با اسکن فوری کد در زمان شما صرفه جویی کرده و از بیش از ۱۰ نوع از کدهای QR با دکمه های عمل مربوطه پشتیبانی میکند .

رمزگشایی تلفن با تصویر : این برنامه شما به اجازه می دهد تا با رمزگشایی تصاویر QR هر زمان که شما می خواهید شما را نجات دهد .

تاریخچه اسکن : مدیریت و یاددآوری اسکن های کدهای QR انجام شده در گذشته .