PAC-MAN Bounce بازی “پکمن” یک بازی مشهور و پر طرفدار برای کنسول های قدیمی بوده که هم اکنون شاهد عرضه آن برای سیستم عامل اندروید هستیم که ساخته شرکت بازی سازی BANDAI NAMCO Entertainment Europe می باشد.

این عنوان از بازی های اندروید با برخورداری از گرافیک جذاب و منحصر به فرد دو بعدی همچنین گیم پلی عامه پسند و سبک موضوعی خاطره انگیز برای همگان توانسته است طرفداران اندروید ی بسیاری به دست آورد و به علاقه مندان با بازی های Old-School توصیه می شود.

شایان ذکر است که این بازی هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی برای عموم کاربران اندروید سراسر کره خاکی در دسترس است.

شما در این بازی خاطره انگیز و بسیارچالشی به جهان پر از سرگرمی پکمن قدم می گذارید. از سد موانع عبور کرده از برخورد با ارواح فراموش نشدنی بازی خود داری کرده ستاره های موجود در مسیر را جمع آوری و کلید ها را به دست آورید تا بتوانید برنده نهایی بازی در تمامی مراحل باشید.

در این بازی پکمن می تواند جهش کند به طوری که در گذشته به هیچ وجه از چنین توانایی برخوردار نبوده است. بازی به مانند ورژن های قدیمی اش در کنسول های نسل های گذشته بسیار اعتیاد آور است و از گیم پلی تمرکزی و اصطلاحا مغز-متلاشی کننده ای برخوردار است. در یک ماجرا جویی پر از خوراکی و جنجالی مسیر خود را به سمت خانه در پیش گرفته و ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید خود به سرگرمی چالشی و لذت بخش مشغول شوید.