Haunt the House: Terrortown

صدای چه بود؟ چه کسی آنجا است؟

نسخه فول بازی به صورت فایل نصبی بدون نیاز به دیتا!

Haunt the House: Terrortown یک بازی اکشن می باشد که نسخه جدید آن به همراه مراحل و ایتم های جدید به مناسبت جشن هالووین برای اندروید منتشر شده است و نسخه فول آن را به همراه فایل نصبی و بدون نیاز به فایل دیتا در اختیار شما قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید آن را نصب و اجرا نمایید! این بازی در گوگل پلی با قیمت ۱٫۹۹ دلار به فروش می رسد و دارای امتیاز ۴٫۲ ستاره می باشد.

عرشه، کشتی، شبه و قطار!

در این بازی شما در محیط های مختلفی قرار می گیرید و باید به هنگام شب از مکان های مختلفی عبور نمایید و تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا مردم را بترسانید.

شما در این بازی در نقش یک شبح می باشید و وظیفه دارید تا به هر شکلی که می توانید مردم را بترسانید و وارد مراحل بعدی شوید. محیط های مختلف بازی شامل: موزه، بیمارستان، کشتی کروز و یک تئاتر می باشد. اگر بتوانید تمامی مراحل را با موفقیت به پایان برسانید و تمامی مردم را بترسانید می توانید از حالت شبح خارج شوید و هویت اصلی خود را دوباره به دست آورید!

این بازی تاکنون توانسته است تمجید ها و جوایز بسیاری از سایت های معتبر دنیا کسب کند و یکی از برترین بازی ها در سبک خود می باشد. پشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!