Baidu Browser (Fast & Secure) نرم افزار مرورگر سریع و ایمن برای اندروید میباشد . بایدو با داشتن حجمی کم و یک هسته ادرونی اختصاصی  یک تجربه هیجان انگیز از وبگردی را به شما ارائه کرده و شما میتوانید در یک محیط سریع و ایمن اقدام به خواندن اخبار و مشاهده تصاویر و غیره کنید .  شما برای وبگردی های خود میتوانید تب های نامحدود ایجاد کنید و صفحات مختلفی را در یک پنجره بارگزاری کنید . شما به کمک این مرورگر میتوانید سایت هایی را بیشتر از دیگران چک میکنید را در صفحه اصلی گوشی و تبلت خود پچ لینک کرده تا با یک ضربه دسترسی سریع تری اه آنها داشته باشید . انجام یک جستجوی سریع با وارد کردن کلمات کلیدی را در نوار آدرس و یا با استفاده از صدای ورودی کار را برای کاربران راحت تر کرده و نیازی به بازکرن موتور های جستجو نیست .

ویژگی های اصلی نرم افزار Baidu Browser (Fast & Secure) :

– سریع : استفاده از هسته اختصاصی در تولید برنامه سرعت بارگذاری مرورگر برای مرور را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد .

– اخبار : یک طیف گسترده ای از اخبار در اختیار شما قرار گرفته و به کاربران این اجازه را میدهد تا بتوانند انواع مختلف اطلاعات در موقع وجود دارد را در موضوعات مختلفسیاست ، ورزش و سرگرمی و غیره بدست آورند .

– پخش ویدئو : بعد از نصب کرنل T5، شما می توانید در پنجره ای اقدام به پخش فیلم های آنلاین در گوشی و تبلت های خود کنید .

– نمایش سایت های بیشتر بازدید شده

– دانلود فایل و موسیقی و فیلم و عکس با قبلیت توقف و ادامه دانلود

– مطالعه راحت تر و محافظت از چشمان با استفاده از حالت شب – بعد از نصب کرنل T5

– فعال کردن حالت ناشناس برای محافظت از حریم شخصی خود

–  جمع آوری محتوا مانند اخبار، فیلم، و عکس. در صفحه اصلی خود برای دسترسی سریع تر شما به مطالب موجود در دسته بندی های مورد علاقه