MAYDAY! 2 Terror in the sky بازی “وحشت در آسمان” یک بازی زیبا و مهیج برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های شبیه ساز بوده و توسط استودیو بازی سازی Reludo srl ساخته و پرداخته گردیده است. این عنوان از بازی های اندرویدی که در حال و هوای بازی های خلبانی است با وجود گرافیک مطلوب سه بعدی و گیم پلی حقیقتا شبیه سازی شده اش می تواند علاقه مندان به بازی های شبیه ساز و هواپیمایی را شگفت زده کرده و ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید سرگرم نماید. شایان ذکر است که این بازی تا به این لحظه موفق به کسب نمره ۴٫۱ از سوی کاربران اندروید سراسر کره خاکی گردیده است.

شما در این سری از بازی با جهانی بسیار گسترده تر و گیم پلی اعتیاد آور رو به رو می شوید که با توجه به فضای شبیه سازی شده ی ۶۱ کشور مختلف می تواند بهترین بازی موجود با موضوع فرود سالم هواپیما قلمداد شود. در این بازی سبک جدیدی از بازی های فرود صحیح بر باند فرود را تجربه می کنید که باید در طول مراحل بسیار گوناگون و مهیج در شرایط آب و هوایی دشوار و خطرناک همچنین نقص فنی های مختلف هواپیمایی برای نجات جان مسافران تان تمام تلاش خود را به کار ببرید.

خلبان گرامی به کابین خود خوش آمدید. حال که موفق شده اید مسافران تان را به سلامت به مقصد برسانید کارتان به پایان نرسیده است مسافران بیشتری در انتظار هستند که باید به دور از خطر و آسیب آن ها را به مقصد برسانید.

ویژگی های اصلی بازی :

– هواپیما را با تکان دادن دستگاه تان به مانند کنترلر یک هواپیمای واقعی هدایت کنید

– درجه سختی افزایشی

– مدیریت نقص فنی های نفس گیر

– ماموریت ها و شرایط پرواز مختلف

– تعداد مراحل بسیار زیاد

– آنلاک کردن پنج هواپیمای مختلف

– امکان به اشتراک گذاری نتایج در سطح جهانی