MonTowers2 یک بازی زیبا و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های ماجرایی بوده و توسط استودیو بازی سازی BuffStone ساخته و پرداخته گردیده است. این عنوان از بازی های اندرویدی از گرافیک فانتزی زیبایی برخوردار است و سبک داستانی جالبی نیز دارد که می تواند گزینه مناسبی برای صرف اوقات فراغتتان در گوشی ها و تبلت های اندرویدی باشد. شایان ذکر است که این بازی تا به این لحظه موفق به کسب نمره ۴٫۱ از سوی کاربران اندروید سراسر کره خاکی شده است.

این بازی در حال و هوای بازی های نقش آفرینی – ماجرایی است که در آن قادر هستید برای خود هیولا هایی داشته و آن ها را احضار کرده و حتی به تقویت قدرت ها و توانایی هایشان بپردازید. همچنین می توانید یگان مبارز خود را تشکیل دهید تا به نبرد با هیولا های دشمن رفته و در هر یک از طبقات اسرار آمیز بازی به جدال با نیروی های دشمن بپردازید.

به جهان گسترده ی بازی شیرجه بزنید و مبدل به قوی ترین احضار کننده ی هیولا ها در میان هزاران کاربر از سراسر کره خاکی شوید. شما می توانید دوستان تان را دعوت کنید تا در مقابل نیرو های هیولایی دشمن به کمکتان بیاند و با استفاده از سیستم اسکیل های منحصر به فرد بازی به مبارزه مشارکتی مشغول شوید. این قابلیت به شما کمک می کند که با استفاده از هیولا های شریک تان مبارزه کرده و متقابلا شرکای شما می توانند از هیولا های شما نیز در نبرد های شان استفاده کنند.

ویژگی های اصلی بازی :

– رابط کنترلی آسان و قابل فهم برای همه

– ماموریت ها و ماجرا های مختلف در طول خط داستانی بازی

– اضافه شدن ویژگی نبرد با مشارکت دوستان

– امکان دست یابی به هیولا های منحصر به فرد

– خط داستانی منحصر به فرد و گرافیک جذاب و دوست داشتنی