Osiris Battlefield بازی “میدان نبرد خدایان” یک بازی زیبا ، مهیج و پر از جذابیت است که در سبک بازی های ماجرایی بوده و توسط استودیو بازی سازی Fenix Fire ساخته و پرداخته گردیده است. این عنوان از بازی های اندرویدی با وجود گرافیک بی نظیر سه بعدی و افکت های بصری حیرت انگیزی که دارد می تواند یکی از گزینه های برتر و اصطلاحا بازی های تاپ در سبک بازی های اکشن شوتر اول شخص باشد. شایان ذکر است که این بازی به تازگی در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران اندروید سراسر کره خاکی به انتشار رسیده و هنوز امتیازی برایش به ثبت نرسیده است.

نیروی دفاعی شما آخرین امید ها برای جلو گیری کامل از انقراض کامل نسل بشر است. یگان شما در یک ناحیه دور دست در سیستم اُریسیس قرار دارد. وظیفه ی شما دفاع از پایگاه تان در برابر بیگانه های بی رحم است که باید نهایت سعی تان را بکنید و به هر قیمتی آن ها را به دور از مقر نگه دارید. در حال و هوای بازی های اکشن شوتر اول شخص ، با گرافیک خیره کننده و به معنای واقعی کلمه : کنسولیِ بازی ، ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید تان به سرگرگمی چالش بر انگیز و لذت بخش مشغول شوید.

شما در این بازی باید تا جایی که می توانید در برابر بیگانه ها ایستادگی کرده و روز های بیشتری زنده بمانید. در قالب هشت محیط مختلف و البته حیرت انگیز آخر الزمانی به مبارزه با موجودات فضایی بپردازید.

ویژگی های اصلی بازی :

– این سطح گرافیکی تا به حال در هیچ بازی دیگری مشاهده نشده

– بازتاب ها بر روی سطوح متالیک و شفاف به گونه ای فوق العاده جذاب و ریزبینانه تدارک دیده شده اند

– شامل سه نقشه ی مختلف

– طیف فوق العاده گسترده ای از سلاح ها و اتومبیل های جنگی

– رزولیشن بسیار بالا