Combo Knights Legend بازی “افسانه شوالیه ها” یک بازی زیبا و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های نقش آفرینی بوده و توسط استودیو بازی سازی INAPPIN ساخته و پرداخته گردیده است. این عنوان از بازی های اندرویدی با وجود گرافیک اچ دی و سبک گیم پلی جالبی که دارد می تواند گزینه ی مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت و زمان های از دست رفته شما در طول روز باشد. این بازی هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی برای عموم کاربران اندروید سراسر کره خاکی در دسترس است.

آیا از بازی های تکراری و خسته کننده در سبک نقش آفرینی خسته شده اید؟ آیا پیچیدگی و نامفهوم بودن این سبک از بازی شما را دلسرد نموده است؟ برای تجربه یک بازی کاملا نو آورانه و جدید آر پی جی آماده شوید. در این بازی شما بر خلاف بسیاری از عنوان های مشابه از بازی های مختلف برای پلتفرم اندروید ، نیازی به اتصال اینترنتی برای انجام بازی نخواهید داشت! حتی احتیاجی برای خرج پول و خریداری ان نیست. در طول مراحل بازی با قهرمانان مختلف و جذاب همراه شوید و با استفاده از منابع جمع آوری شده تان به تقویت و افزایش توانایی های آنان مشغول شوید. بازی در قالب ده بخش مختلف تدارک دیده شده است که در هر یک از این بخش ها ، با دشمنان متعددی برای نابود کردن مواجه خواهید شد. می توانید قهرمان قدرتمند تان را در میادین نبرد فرا خوانده و در مناطق مختلف به گشت و گذار بپردازید.

ویژگی های اصلی بازی :

– تنها کاری که باید بکنید ضربه زدن بر صفحه دستگاه تان است که اگر بتوانید در زمان درست این کار را بکنید می توانید به دشمن ضربه وارد کرده و او را از پای در آورید

– امکان تلفیق کمبو های مختلف برای دستیابی به اسکیل های پر قدرت

– بازی شامل بخش مجزایی برای بازی به شکل یک دستی است که می تواند بسیار لذت بخش باشد