ماشین حساب پیشرفته تصویری برای حل مسائل ریاضی

AutoMath Photo Calculator نرم افزاری برای پاسخ دهی به تمام مسائل ریاضی شماست . شما با استفاده از این برنامه میتوانید جواب مسئله هایتان را پیدا کنید . برای این کار کافیست تا از مسئله بر روی کاغدذ خود یک عکس بگیرید . این برنامه یک راه عالی برای بررسی کار، مطالعه و یادگیری ریاضی است . اگر سوالی پیش آمده که تلفن شما از حل کردن آن عاجر شد این برنامه آن مسئه را به یک معلم ریاضی میفرستد . این برنامه هم اکنون از تفریق ، ضرب ، جمع ، تقسیم ، جذر ، توان ، چند جمله ای ها ، نابرابری ، معادلات خطی ، ریشه ، مثلثات ، جبر ، ساده سازی و الگوریتم های ساده پشتیبانی میکند . البته در نظر داشته باشید که ماشین حساب تصویری در حال حاظر برای محاسبات حساب دیفرانسیل و انتگرال ، سیستم های معادله ، ریاضی پیچیده ، نموداری ، جدول مقادیر و غیره در دسترس نیست . شما در هنگام استفاده از این برنامه پاسخ هایتان را بصورت گام به گام و مرحله ای دریافت میکنید که میتوانید یک فرایند آموزشی مناسبی هم برای شما باشد .

ویژگی های اصلی نرم افزار AutoMath Photo Calculator :

نتایج سریع و دقیق

– ارائه پاسخ های گام به گام

بدون نیاز به اینترنت

– حل سوالات از ساده ترین تا دشوار ترین

– پشتیبانی از ۲۵۰+ توابع ریاضی

– پشتیبانی کامل از سوال های دست نویس – بزودی

– پشتیبانی از تفریق ، ضرب ، جمع ، تقسیم ، جذر ، توان ، چند جمله ای ها ، نابرابری ، معادلات خطی ، ریشه ، مثلثات ، جبر ، ساده سازی و الگوریتم های ساده

توجه : هنگام وارد سازی اولین تصویر به دلیل انجام فرایند کپی دیتا ممکن است پاسخ دهی مسئله کمی طولانی شود ولی دیگر عکس ها بسیار سریع وارد شده و مسئله حل خواهد شد .