Angry Gran Racing بازی “مسابقه مادربزرگ عصبانی” یک بازی جالب و سرگرم کننده برای هر دو سیستم عامل اندروید و آی اوس می باشد که در سبک بازی های مسابقه ای بوده و حاصل زحمات گروه بازی سازی Ace Viral می باشد. این بار مادر بزگ عصبانیِ گوشی ها و تبلت های شما در یک بازی مسابقه ای دوباره بازگشته است و قرار است شما را در دستگاه اندرویدتان سرگرم نماید. این بازی در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی برای عموم کاربران اندروید در دسترس می باشد.

اگر اهل بازی های سرگرم کننده و اعتیاد آور در پلتفرم اندروید باشید بدون شک با سری بازی های مادربزرگ عصبانی آشنا هستید. بار دیگر مادر بزرگ داستان پشت فرمان عجیب ترین اتومبیل های دنیا نشسته و قرار است که در گیج کننده ترین دنیا ها رانندگی کند. خود مادر بزگ عصبانی هم فکرش را نمی کرد که روزی دستش به این اتومبیل های عجیبب برسد! تجربه جالب ترین بازی ، بر پایه ی انجام اسکیل ها را در دیوایس اندرویدتان به ارمغان آورید که هیچ وقت انتظار انجام |آن را نداشته اید. مامان بزرگ اسمیت دیوانه ترین مامان بزرگی است که شما به چشم خود می بینید!

ویژگی های اصلی بازی :

– اتومبیل های عجیب و غریب : دستان خود را بر روی عجیب ترین سازه هایی که چهار عدد چرخ را در کنار هم نگه داشته اند ببینید و هدایت کننده تعداد کثیری از انواع آن ها باشید. هر یک از اتومبیل ها دارای فیزیک تعلیقی و حرکتی مختص خود می باشد که انعطاف شما را در کنترل کردن وسایل نقلیه می طلبد

– حال هوای یک جهان گیج کننده را در بازی تجربه خواهید کرد

– قادر هستید آپگرید های متعدد و منحصر به فردی را بر روی اتومبیل های خود انجام دهید

– تریک های و حرکات نمایشی فوق العاده ای نیز برای انجام دادن وجود دارند