Planes: Fire & Rescue بازی “هواپیما ها” یک بازی دوست داشتنی و جالب برای سیستم عامل اندروید می باشد که در سبک بازی های اکشن و ماجرا جویی بوده و توسط استودیو بازی سازی Disney Publishing Worldwide ساخته و در پلی استور به انتشار رسیده است. شایان ذکر است که این بازی بر گرفته از انیمیشن محبوب شرکت دیزنی بوده و هر آن چه که در مراحل و گوشه و کنار آن مشاهده می کنید ، باز سازی این انیمیشن می باشد. بازی از گرافیک بسیار زیبا و شفافی برخوردار است و تا به این لحظه موفق به کسب امتیاز ۴٫۰ از سوی کاربران اندروید سراسر کره خاکی گردیده است.

پس از انتظار های بی پایان بلاخره نسخه ی اندروید انیمیشن زیبای Planes: Fire & Rescue به انتشار رسید. این عنوان که بازگویی فیلم انیمیشنی خود می باشد قرار است شما را با ماجرا جویی های مختلف شما را ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید تان سرگرم نموده و لحظات خوشی را در اوقات فراغت شما به ارمغان آورد. در این بازی باید به یک تیم دلاور از هواپیما های ملحق شوید آتش عظیم به وجود آمده در جنگل را مهار نمایید. شما در طول مراحل و ماموریت های مختلف می آموزید که چگونه به نبرد با آتش رفته و جنگل ها را از چنگال او در آورید.

ویژگی های اصلی بازی :

– به کاراکتر های شگفت انگیز و شبیه سازی شده از روی انیمیشن اصلی ، برای ساعت های ماجرا جویی ، بپیوندید و شخصیت هایی چون : Dusty, Blade Ranger, Lil’ Dipper, Windlifter, Cabbie, و the Smokejumpers را در طول مراحل بازی ملاقات کنید.

– با دانلود یک بازی ، قادر هستید سه بازی مختلف را تجربه نمایید

– شامل مینی گیم های داخلی از جمله پازل ها

– به جمع آوری کارت کاراکتر های تدارک دیده شده در گوشه و کنار مراحل بپردازید