Zombie Harvest بازی “جنگ زامبی ها” یک بازی منحصر به فرد و فوق العاده سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید می باشد که در سبک بازی های اکشن بوده و توسط استودیو بازی سازی Creative Mobile’s Fun Factory ساخته و پرداخته گردیده است. شایان ذکر است که این بازی از گرافیک ویژه و کاراکتر های منحصر به فرد و جالبی برخوردار است که بی تردید رضایت شما را جلب می نماید همچنین این بازی تا به این لحظه موفق به کسب امتیاز ۴٫۰ از سوی کاربران اندروید سراسر جهان در فروشگاه گوگل پلی گردیده است.

نگران نباشید این عنوان یکی از بازی های معمول و تکراری زامبی کشی نیست بلکه یکی از بازی های فوق العاده اعتیاد آور اکشن است که قرار است شما را ساعت ها در گوشی ها و تبلت های اندروید تان سرگرم نموده و تجربه خوشی را در اوقات فراغتتان برایتان به ارمغان آورد. سبک گیم پلی بازی به گفته ی سازنده ی آن مخلوط شده با انبوهی از عناصر و آیتم های گیاهی سالم است که آن را از دیگر بازی های مشابهش کاملا مجزا می سازد. آیا حاضر هستید که در داستانی در باره قوی ترین سبزی جات موجود که می توانند به نبرد زامبی ها بروند غوطه ور شوید؟

در این بازی قرار است که به شلیک کردن ، دفاع کردن حمله کردن و پیرزو شدن در برابر زامبی های مهاجم که قصد دزدی از جنگل را دارند مشغول شوید. هر آن چه را که در دستانتان دارید به سمت غول های مهاجم پرتاب کرده ، با استفاده از رابط کنترلی ساده و با وجود گیم پلی بی نهایت چالشی بازی از باغ خود محافظت کنید تا زمانی که آخرین زامبی را از صفحه روزگار برچینید