Craft Tank بازی “کرفت تانک” یک بازی سرگرم کننده و جالب برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد که در سبک بازی های آرکید و مرحله ای بوده و توسط شرکت بازی سازی Racing mobile ساخته و پرداخته گردیده است. این بازی هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی برای کاربران اندروید سراسر جهان در دسترس می باشد.

در حال و هوای بازی های ماین کرفت در سبک آرکید قدم گذارید که در آن باید به مقابله در برابر تانک های دشمن که سعی در نابود کردن شما دارند پرداخته و با استایل اکشن و پر تحرک بازی ساعت ها در دستگاه اندرویدتان سرگرم شوید. همچنین در طول مراحل بازی با تعداد کثیری از تانک ها مواجه خواهید شد که بازه تنوع گسترده ای داشته و به دور از تکرار هستند. در این بازی مهیج شما در ۵۰ مرحله منحصر به فرد به چالش می پردازید و قادر هستید در قالب ساعت ها بازی در مود مالتی پلیر به رقابت با دیگر کاربران ملحق شوید.

تانک های بسیاری با طیف گسترده ای از حالت ها و ویژگی ها در بازی برایتان تدارک دیده شده است که می توان به : تانک های جنگی ، تانک های متوسط ، تانک های جاسوسی ، تانک های اسنایپر ، تانک های سنگین و تانک های تخریب گر ، اشاره نمود. تانک های اسنایپر قابلیت انهدام تانک های ضعیف را از فاصله دور دارند ، تانک های تخریب گر قادر هستند تا خوشه ای از مواد منفجره را بر سر راه دشمن قرار داده و آن ها را منفجر کنند و تانک های جاسوسی نیز قابلیت حرکت چابک و جاخالی دادن به گلوله های دشمن را دارند.

ویژگی های اصلی بازی :

– شامل ۵ تانک منحصر به فرد برای انتخاب

– مود مرحله ای کمپین با ۵۰ مرحله منحصر به فرد

– امکان بازی با دیگر کاربران از طریق مود مالتی پلیر در سطح جهان

– گرافیک جالب و در سبک بازی ماین کرفت