One Finger Death Punch بازی “مشت یک انگشتی” یک بازی سرگرم کننده ، اعتیاد آور و از هر لحاظ منحصر به فرد می باشد که در سبک بازی های اکشن تدارک دیده شده و توسط شرکت بازی سازی mobirix در پلی استور به انتشار رسیده است. این بازی برای هر دو پلتفرم اندروید و آی او اس ساخته و پرداخته شده است و در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی دارنده امتیاز ۴٫۰ از سوی کاربران اندروید سراسر جهان می باشد.

تجربه سریع ترین و دشوار ترین بازی جهان با حال و هوای بازی های جنگیِ خشن در غالب نبرد های کونگ فو و جنگ های تن به تن را در دیوایس اندروید خود به ارمغان آورید. رابط کنترلی و جنگی بازی به گونه ای حرفه ای و سطح بالا طراحی شده که می تواند تمامی دستورات و حرکات اعمال شده را به صورت فوری به شکل ضربات استخوان شکن بر حریف وارد نمایید.

استادان خود را با به کار گیری پنج سبک مختلف گونگ فو که با به سلاح های اضافی نیز ادغام شده اند ، تکریم نمایید و از خود به عنوان یک کونگ فو کار افسانه ای در یاد های خاطره ساز گردید. در نبرد های تن به تن ، فنون رزمی را با سلاح های پرتاب کننده ترکیب نموده و سبک رقص آرایی جنگی مختص خودتان را ابداع نمایید. با استفاده از فنون پر قدرت دشمنانتان را با ضربات سهمگین از پنجره ها به بیرون افکنده و از میان بر چینید.

ویژگی های اصلی بازی :

– کنترل آسان و کاربر پسند با دقت بسیار بالا و با کارایی بی نظیر

– بازه حرکتی محدود به لمس چپ یا راست

– سفارشی سازی شده برای هر دو دستگاه گوشی و تبلت

– حضور رنکینگ و لیدر بورد داخلی

– یادگیری آسان البته نیازمند مهارت بالا برای ادامه دادن در مراحل دشوار بازی

– شامل متعلقات و اکتسابات