Airtake – First Cloud Camera نرم افزاری ترکیبی فضای ابری و ثبت تصاویر است . مهم نیست که فضای ذخیره سازی گوشی شما چقدر است به این دلیل که شما حتما فایل هایی برای پر کردن آن خواهید داشت . از این رو ایرتیک بهترین راه حل برای این مشکل بوده و این نرم افزار ترکیب از نرم افزار های دوربین و فضای ابری میباشد ! از ایپ تصاویر خودتان را با حداکثر رزولیشن ثبت کرده و آنها را در فضای ابری اختصاصی خود ذخیره کنید و با این روش دیگر نیازمند فضای ذخیره سازی همراه نخواهید بود و در مواقع لازم براحتی آنها را دانلود و استفاده کنید . بارگذاری بر روی فضای ابری به دو صورت Data و WiFi صورت میگیرد و شما میتوانید از هر یک در مواقع مختلف استفاده کنید . البته این برنامه دارای ابزار خوب جهت ویرایش تصاویر قبل از ذخیره سازی بوده و کاربر میتوانید بر روی عکس های خود فیلتر های متفاوت را اعمال کند تا تصویر از حالت خام اولیه خارج شده و جذابیت آن افزایش یابد . این برنامه دارای ابزار مخصوص ثبت تصاویر به صورت سلفی از یک منظره زیبا و یا یک سفره غذا در کنار خانواده و … بوده و کاربر میتواند حتی بر روی فیلم در حال ضبط نیز فیلتر اضافه کند .

ویژگی های اصلی نرم افزار Airtake – First Cloud Camera :

اشتراک گذاری آسان عکس ها : این برنامه به شما اجازه میدهد تا صد ها تصویر خودتان را به آسانی و با استفاده از یک لینک با دوستانتان به اشتراک بگذارید و برای دریافت تنها کافی فرد مورد نظر یک ضربه به صفحه نمایش گوشی خود بزند !

همگام سازی دستگاه های مختلف : شما میتوانید با این برنامه به تصاویر خود از طریق دستگاه هایی مثل کامپیوتر – موبایل – تبلت دسترسی داشته باشید .

زنده بودن عکس ها : شما میتوانید با اضافه کردن متن به عکس های خود آنها را زنده نگه داشته و هر لحظه با انها صحبت کنید !