Dungeon999F یک بازی فوق العاده سرگرم کننده و پر مخاطب در سبک بازی های نقش آفرینی می باشد که به تازگی برای پلتفرم اندروید انتشار یافته است و حاصل تلاش شرکت بازی سازی Moontm می باشد. این بازی در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی دارنده نمره خارق العاده ۴٫۶ از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان بوده و در دسترس عموم آن ها قرار دارد.

این بازی بی نظیر از زمره بازی هایی است که هر کس در زندگی اش باید حتما یک بار آن را امتحان کند. بازی ای که ظرفیت دانلود میلیونی را در دنیای اندروید دارا است. آن چه که سازنده بازی انتظار دارد تا در باره بازی اش بشنود این هاست! چرا که مراحل ساخت بازی و پتانسیل آن برای تحقق این منظور تدبیر و طراحی شده اند.

در این بازی باید به کاوش و جست و جوی سیاه چالی با ۹۹۹ طبقه مختلف پرداخته و از لا به لای باتلاق ها و لجن زار های متعدد تدارک دیده شده در جای جای طبقات در نقش قهرمان سرگردان ، عبور کرده و پیش به سوی موفقیت گام بردارید. همچنین کاراکتر های دیگری به عنوان دوستان شما مانند : مو سیاه و رُز جادوگر به کمک تان می آیند تا به جذابیت بازی افزوده شود. به آموزش کاراکتر های خود بپردازید ، جادو های جدیدی کشف کنید ، و از آیتم ها و عناصر جدیدی برای رسیدن به طبقه ۹۹۹ و سرانجام بازی بهره ببرید. بعد از به پایان رساندن تمامی مراحل و طبقات در می یابید که دلیل واقعی عصیان گری در جهان بازی چه بوده است.

ویژگی های اصلی بازی :

– یک سایچال به ظاهر بی پایان و بسیار طولانی که به واقع ، سرانجام و انتهای مشخصی دارد

– خط داستانی بسیار جالب در باره ارتش یک نفره کاراکتر اصلی بازی ، که مملو از طنز های قدیمی ، که بر گرفته از بیش از ۹۰ برنامه تلویزیونی هستند.