امتیاز بالای ۴٫۶ از ۵ در گوگل پلی

Z Speed+ | Junk Cleaner, Boost نرم افزار افزایش سرعت و کارایی سیستم عامل اندروید میباشد . آیا گوشی شما روز به روز کندتر شده و با مشکل کاهش حافظه روبرو هستید ؟ مسلما با گذشت استفاده از گوشی های هوشمند از کارایی آن ها کاسته شده و مثل روز های ابتدایی دیگر فرمان های شما را اجرا نخواهند کرد . زد اسپید پلاس یک تقویت کننده کوچک برای تلفن های همراه بوده و سرعت عمل گوشی شما را تا ۶۰% افزایش داده و برای آزاد سازی فضای حافظه شما فایل های به درد نخور و آشغال را براحتی پاک میکند . البته برای افزایش فضای پردازش شما میتواند برنامه های در حال اجرا را متوقف کرده و برنامه های یواشکی که خودکار شروع به اجرا میشوند را هم غیرفعال میسازد و بدون روت کردن میتوانید از اجرای برنامه هایی که خودکار با روشن شدن گوشی اجرا میشوند جلوگیری کنید .

ویژگی های اصلی نرم افزار Z Speed+ | Junk Cleaner, Boost :

تقویت کننده سرعت : این برنامه برخلاف دیگر نرم افزار های بوستر از اجرای سخت ترین برنامه های شروع اتوماتیک جلوگیری کرده و ۵۰٪ کارایی بیشتر نسبت به دیگران دارد .

پاک کردن نرم افزار ها قبل از نصب برنامه جدید : حتما شما هم هنگام نصب برنامه ای جدید با خطای نصب کمبود حافظه اجرایی و ذخیره سازی روبرو شده اید با این برنامه شما میتوانید با یک ضربه از شر تمامی خطا ها خلاص شوید .

تمیز کننده فایل های ناخواسته : همیشه در گوشی های هوشمند فایل های به جا مانده از نرم افزار های دیگر و فایل های آشغال وجود دارد که این برنامه برای بهبود عملکرد و آزاد سازی فضای حافظه بصورت هوشمندانه اسکن کرده و فایل های کش و … را پاک میکند .

مدیریت برنامه : برای صرفه جویی در زمان خود براحتی بازی و نرم افزار هایی که نیاز ندارید را پاک کرده و یا از برنامه های خود فایل پشتیبان تهیه کنید .