LEGO Ninjago Tournamen یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و داستانی می باشد که توسط شرکت بازی سازی The LEGO Group ساخته و پرداخته گردیده است و هم اکنون در فروشگاه گول پلی با امتیاز ۴٫۳ در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار دارد. شایان ذکر است که این بازی نیز همانطور که از نامش پیداست در سبک و حال و هوای بازی های مشهور و پر طرفدار لگو بوده و با توجه به امتیاز بالای آن در پلی استور باید اذعان کرد که در میان برترین بازی های لگو قرار می گیرد.

شما برای ورود به تورنومنت نینجایی استاد چِن دعوت شده اید. مهارت ها و قابلیت های نینجایی خود را برای به نمایش گذاردن پتانسیل واقعی و شایسته تان ، به کار گرفته و با قدرت تمام دیگر استادان بازی را به زانو در آورید. در برابر استادان عنصری دیگر قرار گرفته و با توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد هر کدام آشنا شوید. در میادین نبرد چن به نبرد با هم مسافان تان روید ، رقیبان شما کاراکتر هایی از سریال تلویزیونی Spinjtsu هستند که به زیبایی باز سازی و تدارک دیده شده اند. شما می توانید کاراکتر هایتان را ارتقا داده و قدرتمند شدن هر یک را آرام آرام در طول مراحل بازی ببینید. به یاد داشته باشید که هر یک از آن ها را که بیشتر به کار گیرید قوی تر و تاثیر گذار تر در میدان نبرد ظاهر خواهد شد.

می توانید با پیشروی در مراحل کاراکتر های جدیدی نیز آنلاک کنید که از جمله این شخصیتی ها می توان به Garmadon ، Snike و Mindroid اشاره نمود. اجازه دهید قدرت بی حد و مرز Spinjitsu طغیان کرده تا مسیرتان از میان انبوهی از دشمنان هموار شود. با دشمنان جادویی و شگفت انگیز بیش تر و بیش تری نیز در طول مراحل مواجه خواهید شد.