بازی Empire: Four Kingdoms که توسط Goodgame Studios منتشر شد بازی استراتژی آنلاینی است که توانسته امتیاز ۴٫۲ (محبوب) را در گوگل پلی از کاربران مختلف بدست آورد. این بازی استراتژی قرون وسطایی به سبک mmo شما را به زمانی که قدرت همه چیز بود خواهد فرستاد. نشان دهید شما بزرگترین و پرافتخارترین پادشاهی هستید که ظهور کرده است. در جنگ های حماسی شرکت کنید, با افتخار پیروز شوید و اتحادی نیرومند بسازید. به عنوان پادشاهی قدرتمند، قلعه ی خود را مستحکم کرده و سرنوشت قلمرو پادشاهیتان را بسازید! سرزمین های جدید را در جنگ های مهیج در ۴ گوشه جهان تسخیر کنید. جنگجویان شجاع جدید استخدام کنید, سربازانتان را به سلاح های کشنده مجهز کنید و به جنگ های سخت زیر پرچمتان اعزامشان کنید. البته هر پادشاه قدرتمندی نیاز به استحکامات دفاعی نیز علاوه بر حملات قدرتمند دارد بنابرین استراتژی درستی را برای فراری دادن دشمنانتان اتخاذ کنید.

غنایم زیادی را با افتخار در جنگ های سخت بدست آورید و با مدیریت صحیح غنائمتان از فردی ژنده پوش به فردی ثروتمند تبدیل شوید. دژتان را از دژی ضعیف به دژی بزرگ تبدیل کنید تا به بزرگترین دژ در دنیا تبدیل شود! منابع مختلف تولید کنید و آن ها را با بازیکن های دیگر مبادله کنید. زمین های بیشتر یعنی افراد بیشتر و افراد بیشتر یعنی طلای بیشتر برای شما! با متحدانتان با دیپلماسی قوی پیش بروید!

به دوستانتان بپیوندید و همراه با آن ها در مقابل نیرو های دشمن بایستید و زمین های جدید را با هم فتح کنید. هم دیگر را با فرستادن منابع یا سربازان کمک کنید و یا هنگام شکست خوردن قلعه دوستانتان رو مجددا به کمک هم بسازید.