Zombies: Line of Defense Free بازی “زامبی ها : خط دفاع” یک بازی استراتژیکی بسیار جالب و مهیج می باشد که توسط شرکت بازی سازی Melesta Games ساخته و پرداخته شده است و هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی با نمره ۴٫۱ در دسترس کاربران اندرویدی سرار جهان قار گرفته است.

زامبی های گرسنه حمله می کنند! از پایگاه بازماندگان در برابر حملات زامبی ها محافظت کنید در مسیر حرکت دشمن برج هایی را برای نابود کردن زامبی ها جایگذاری نموده ، سرباز هایتان را با استفاده از آیتم ها و ساز و برگ جنگی تجهیز نمایید و با استفاده از قدرتمند ترین سلاح به جدال با مردگان متحرک بفرستید. گله های بی پایان زامبی های تشنه ی خون را در هم شکسته و ساعت ها در یک بازی برج دفاعی بی نظیر به سرگرمی و چالش لذت بخش در دیوایس اندرویدی خود مشغول شوید. پیش به سوی زامبی ها!

از نبرد میان انسان ها و زامبی ها در فضای کاملا سه بعدی با عناصر رسم فنی و کاراکتر های بی نظیر در جهان آخر الزمانی بازی لذت ببرید. جنگ های مزدورانه را در زمین های گسترده بازی به راه انداخته و استراتژی دفاعی مختص خودتان را در زمینه دفاع ، ابداع کنید. در این بازی به فاکتور هایی بیش از اسلحه و گلوله برای شکست دادن زامبی های جهش یافته خواهید داشت.

ویژگی های اصلی بازی :

– امکان تصاحب قلمرو های آزاد در ایالات متحده آمریکا که مملو از زامبی های تشنه خون هستند در طول مراحل بازی وجود دارد

– امکان نجات باز ماندگان در قالب بیش از ۶۰ مرحله ی آلودگی ویروسی

– بازماندگان واجد شرایط را تجهیز نموده ، آموزش داده و آن ها را برای نبرد با زامبی ها وارد تیم تان نمایید

– حضور طیف گسترده ای از اسلاح ها : از اسلحه های ساده و کوچک گرفته تا پرتاب کننده های راکت و موشک برای آنلاک و استفاده