GLTools

آخرین نسخه خریداری شده برنامه

امتیاز ۴٫۶ ستاره و قیمت ۶ دلار در گوگل پلی!

تغییر مدل GPU گوشی خود برای اجرای بازی های بیشتر!

GLTools یک برنامه فوق العاده می باشد که برای اندروید منتشر شده است و با قیمت بسیار بالای ۲٫۹۹ دلار در گوگل پلی به فروش می رسد که ما امروز در اندرویدکده نسخه جدید و خریداری شده آن را به همراه تمام ویژگی های آنلاک به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم تا نهایت لذت را از برنامه ببرید!

ChainFire 3D در گذشته یکی از برنامه هایی بود که شباهت بسیار زیادی به این برنامه داشت و اکنون با بروز شدن سیستم عامل اندروید و اضافه شدن گوشی های جدید دیگر برنامه ChainFire 3D چندان کارآمد نیست و باید به دنبال یک جایگزین مناسب و قدرتمند برای آن باشید که این برنامه با داشتن بیش از هزاران دانلود و امتیاز ۴٫۳ ستاره در گوگل پلی استور یک جایگزین مناسب و عالی برای آن می باشد!

این برنامه یک برنامه شبیه سازی گرافیکی کاملا پیشرفته می باشد که با استفاده از آن می توانید تغییرات نرم افزاری بسیاری بر روی GPU (واحد پردازش گرافیکی گوشی اندروید) خود انجام دهید و به راحتی بازی ها را با سرعت، گرافیک بسیار بالاتر . فریم ریت بالاتری اجرا نمایید!

همچنین برای دقت بسیار بیشتر در برنامه می توانید گزینه نمایش ۱۶ بیتی را انتخاب نمایید تا برنامه همه چیز را به صورت ۱۶ بیتی در اختیار شما قرار دهد! اجرای روان تر بازی ها، قابلیت حذف و یا تغییر اندازه تکسچرها و تغییر مشخصات GPU و پردازنده گرافیکی شما از ویزگی هایی می باشد که برنامه در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه مطلب تصویری از اجرای بازی بر روی گوشی ال جی جی ۲ قرار داده ایم و می توانید نتایج استفاده از نرم افزار و قبل آن را مشاهده نمایید! پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این برنامه بی نظیر را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط برنامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید!

دانلود برنامه افزایش گرافیک بازی ها GLTools [root] (gfx optimizer) v1.98 اندروید + نمونه