Angel Sword بازی “شمشیر فرشته” یک بازی کاملا جدید در سبک ازی های نقش آفرینی می باشد که به تازگی توسط شرکت بازی سازی DVide Arts Incorporated در فروشگاه گوگل پلی انتشار یافته و به سرعت توانسته است امتیاز ۴٫۵ را از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان از آن خود نماید.

خود را برای حماسی ترین بازی ماجرایی مالتی پلیر و سه بعدی در سبک نقش آفرینی آماده نمایید. تجربه گرافیک اچ دی فوق العاده چشم نواز را در یک بازی مهیج در دستگاه تان به ارمغان آورید. نبرد بی پایان در میان شکست ناپذیر ها شروع شده است. جناح خود را برگزینید.

ویژگی های اصلی بازی :

– قابلیت انتخاب از میان دو مود مالتی پلیر و انفرادی. می توانید به همراه دوستان تان تیم تشکیل داده و به نبرد دشمنان متحدتان بروید.

– بازی از ویژگیِ ساختاری open world به صورت کاملی برخوردار است تا بتوانید در هر زمان به هر مکانی که دلتان بخواهد بروید و به ماجرا جویی بپردازید. سیستم حرکتی و کنترلی کاملا سه بعدی به همراه قابلیت شنا به صورت ۳۶۰ درجه و همینطور پرواز در آسمان. در آسمان و زمین به نبرد با دشمنان بپردازید

– کاراکتر های شخصیتی کاملا قابل سفارشی سازی با حضور عناصر و آیتم های ریز و درشت

– امکان به کار گماشتن حیوانات مختلف برای یاری نمودن شما در جنگ ها

– بازه گسترده ای از سلاح ها ، زره ها ، و آیتم های گونگون تا از میان آن ها انتخاب کنید

– ماموریت های جانبی با جزئیات بالا تا در هر یک به شکست دادن روئسای مراحل بپردازید

– سیستم جنگی پیشرفته و رضایت بخش با حضور حرکات و قابلیت های کشنده و مرگبار ، سلاح هایی با بازه های زمانی معین و حملات جادویی قدرتتمند

– سیستم ۲۴ ساعته شبانه روزی در زمان بندی گیم پلی بازی با دقت و زیبایی هر چه تمام

– سیستم آب و هوایی پیشرفته واقع گرایانه

– کراکتر های اضافی