HeroesRunner بازی “قهرمانان دونده” یک بازی سرگرم کننده و زیبا برای پلتفرم اندروید می باشد که توسط شرکت بازی سازی PuttoEntertainment Inc ساخته وپرداخته گردیده و در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار دارد که امروز قصد معرفی و قرار گیری آن برای دانلود در خدمتتان را داریم. شایان ذکر است که بازی در سبک بازی های آرکید و مرحله ای بوده که با حال و هوای فانتزی و رنگارنگ خود بدون شک شما را رضایت مند خواهد نمود.

داستان جالبی است در باره یک قهرمان نو بلوغ که بر او مقدر شده است تا سیاره خود را نجات دهد! همین حالا سنت مرسوم شده ی تکراری و خسته کننده ی بازی های سبک دونده را می شکنیم! یک بازی ساده با بازه ی حرکتی محدود به جهش را تجربه نخواهید کرد. گرچه قهرمانی که فقط پریدن بلد باشد که دیگر یک قهرمان به حساب نمی آید! یک بازی اکشن و پرهیجان با حضور قهرمانان بسیار بامزه و دوست داشتنی را در دستگاه اندرویدی تان به ارمغان آورده و ساعت ها سرگرم شوید.

ویژگی های اصلی بازی :

– کنترل ساده و کاربر پسند که هر کاربری با هر سن و سطح مهارتی می تواند از آن لذت ببرد

– فقط جهیدن و سوایپ کردن را به خاطر داشته باید

– حضور بیش از ۲۰ نوع قهرمان افسانه ای و یک قهرمان ویژه

– توانایی ها و اسکیل های شگفت انگیز برای قهرمانان و حیوانات اهلی شان

– بیش از ۱۰۰ نوع گنجینه ی گوناگون را در طول مراحل به دست آورید

– حضور متعلقات و اکتسابات در طول مراحل

– حضور مود “سیاهچال طلا” در منو اصلی بازی

– رنکینگ های جهانی و رنکینگ های ملی به صورت هفتگی آپدیت می شوند تا با استفاده از امتیازات به دست آمده تان به رقابت با دیگر کاربران بپردازید

– امکان رقابت با بازی کنان بومی و جهانی