FighterWing 2 Flight Simulator عنوان “جنگنده بالدار” یک بازی گرافیکی و سه بعدی می باشد که توسط استودیو بازی سازی Mats Leine ساخته و پرداخته گردیده و اخیرا در فروشگاه گوگل پلی در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است. شایان ذکر است که این بازی در سبک بازی های شبیه ساز می باشد که امروز قصد داریم آن را به حضورتان معرفی نماییم.

برای سرافرازی آسمان به نبرد های هوایی بپیوندید. در این بازی با استفاده از جنگنده های افسانه ای و پیشرفته ی جهان ، تجربه واقع گرایانه ترین بازی شبیه ساز جت های جنگنده را در دستگاهتان به ارمغان آورده و با فیزیک دینامیکی بسیار غنی ، یک بازی اعتیاد آور و گرافیکی را تجربه کنید. هواپیمای جنگی خود را برگزیده و به ارتقاء سلاح های هر یک بپردازید همچنین قادر هستید تا با دیگر بازی کنان سراسر جهان به رقابت بپردازید و ساعت ها سرگرمی و چالش را در دستگاه اندرویدیتان تجربه نمایید.

توجه داشته باشید که این بازی یک شبیه ساز واقع گرایانه برای نبرد های هوایی می باشد که بیانگر این موضوع است که : اندک زمانی برای کسب مهارت در هدایت هواپیماها و هدف گیری ها نیاز دارید. شاهد رشد و پیشرفت مهارت نبردهای هوایی تان از یک بازیکن مبتدی به یک خلبان حرفه ای خواهید بود.

سبک جدیدی از جنگ های هوایی را در این بازی تجربه نموده که البته بعد از انجام آن به این موضوع که : یکی از پر چالش ترین بازی های خلبانی را تجربه نموده اید اقرار خواهید کرد.

فایل نصبی مود، ورژن ۲٫۶۶ می باشد.