Dexter: Hidden Darkness بازی “دکستر” یک بازی گرافیکی و سرگرم کننده می باشد که در سبک بازی های ماجراجویی تدارک دیده شده و سازنده آن نیز شرکت بازی سازی BlooBuzz می باشد و هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی شاهد نمره ۴٫۰ از سوی کاربران اندرویدی برای این بازی هستیم.

پا در کفش قاتل سریالی محبوب آمریکایی گذاشته و در کار های او سرک بکشید. مدارک به جا مانده از خلافکاران را دنبال کرده و با تحقیقات بر صحنه های جرم و پرده برداری از اشیای مخفی مختلف در طول خط داستانی بازی به دنبال سرنخ های جدید تر و نزدیک شدن به هدفتان باشید تا به سرعت مشهور ترین قاتل سریالی تاریخ را دستگیر نموده و به جزای اعمالش برسانید. تمام این کار ها را در حالی انجام می دهید که به طور مخفیانه در حال پی گیری دستور کارتان هستید.

به همراه داستان های جدید مجرمانه و پلیسی در ذهن دکستر غوطه ور شوید و با دنبال کردن شواهد و مدارکی که در دست دارید مجرمان را تحویل قانون دهید. آیا قادر هستید در قالب هر دو چهره ی دکستر مورگان به ایفای نقش پرداخته و راز های خود را مخفی سازید؟

ویژگی های اصلی بازی :

– در نقش دکستر مورگان که یک تحلیل گر نقشه ی پاشش خون در مترو میامی می باشد به دنبال کردن فرضیه های کاراگاهی و دستگیر کردن مجرمان باشید

– اشیای مخفی موجود در هر یک از صحنه ها و لوکیشن های جرم را پیدا کنید

– به حل کردن پرونده های قتل بپردازید و در این مسیر پازل های بسیاری را به اتمام برسانید

– کد هری را دنبال کرده تا بتوانید شم پلیسی مخفی خود را به درستس جهت دهی نمایید

– حضور کاراکتر های جذاب به عنوان هم تیمی

– احتمالات و فرایض تاریک درونتان را تقویت نموده و به دستگیریِ قاتلان بی رحم بپردازید

– امکان چالش با دوستان برای کسب عنوان بهترین کاراگاه در میان همسالان تان