Smashy Road: Wanted حاصل تلاش استودیو بازی سازی RK Games Studio بوده و هم اکنون در فروشگاه گول پلی با امتیاز ۴٫۲ از سوی کاربران اندرویدی سراسر کره خاکی در دسترس می باشد. لازم به ذکر است که بازی در سبک بازی های اکشن می باشد و گیم پلی سرگرم کننده به همراه گرافیک پیکسلی و ساده خصیصه بارز آن به حساب می آید.

شما تحت تعقیب هستید! برای بالا بردن مهارت رانندگی خود به درجات بالا تمرین کنید و روز به روز توانیی تان را بالاتر ببرید. در طول مراحل بازی با خودرو های متعددی برخورد خواهید داشت که می توانید هر ۳۰ تا از آن ها را با پیشرفت در مراحل آنلاک نموده و برانید. در بیابان ها به مسابقه و چالش پرداخته همچنین در مراتع و شهر ها و حتی اماکن ممنوعه و مخفی نیز سرک کشیده و امتیازات ویژه هر یک را به دست آورید. یکی از خصوصیات بازی ، سخت تر شدن پیوسته آن می باشد به طوری که با پیشروی هر چه بیشتر با پلیس ، نیروی ضربت ، جیپ های نظامی ، و حتی تانک ها نیز مواجه خواهید شد. تا کی می توانید دوام بیاورید؟!

جاده ها و اماکن حمل و نقلی را بر هم زده و شلوغی بیشتری به پا کنید تا بتوانید دوستان خود را با استفاده از لیدر بورد اختصاصی بازی به صورت آنلاین پشت سر گذاشته و در صدر جدول جای گیرید