Deadliest Catch: Seas of Fury عنوان یک بازی اکشن بوده که توسط شرکت بازی سازی Tapinator ساخته و پرداخته گردیده و هم اکنون شاهد عرضه آن برای سیستم عامل اندروید در فروشگاه گوگل پلی استور برای تمام کاربران جهان ، هستیم. از جمله بازی های قایقرانی می باشد که باید در آن مدیریت کاملی بر لوازم ، تجهیزات و خدمت کاران عرشه داشته باشید و با حال و هوای اکشن به مبارزه با مشکلات و موانع مسیر شغل خود بروید.

در طول یک زمستان سرد آلاسکایی از قایق خود در برابر خطرات محافظت کرده و پس از نجات آن از عومل تهدید کننده شروع به پیشرفت و بهینه سازی نمایید. در نقش یک کارگر عرشه کشتی در کشتی مورد علاقه تان به بازی مشغول شوید و پله های ترقی را یکی پس از دیگری برای رسیدن به مقام بهتر و پر اهمیت تر در کشتی طی نمایید.

بیش از ۲۰ مرحله با دشواری افزایشی در طول فصل های مختلف ، همچنین حضور متعلقات و امتیازات در طول مراحل برای اعمال آپگرید ها و خرید ابزار مفید تدارک دیده شده است تا بتوانید بر دریا ها حکومت کرده و خدمه کشتی خود را تشکیل دهید

گیم پلی دینامیکی و دو مرحله ای که با ایفای نقش به عنوان یک خدمه عرشه شروع می شود تجربه منحصر به فردی را از یک بازی اکشن و قایق رانی در خاطر شما به جای خواهد گذاشت. با استفاده از قلاب شناور و چنگال ها به هدایت کشتی بپردازید و مراقب خطوط عبوری و محدوده های گشت زنی باشید و از یرخورد با موانع نزدیک به کشتی و دشمنان نزدیک تان بپرهیزید.

با طی مراحل متعدد پول بیشتری به جیب بزنید ، ابزار و لوازم تان را ارتقا دهید ، و مجوز های قایقرانی جدیدی اخذ کنید تا مدت زمان گشت زنی خود را به حد اکثر رسانده و مبدل به یک استاد و ملوان سیاحت در اقیانوس ها شوید