TAP SPORTS FOOTBALL بازی “تپ اسپرتس فوتبال” یک بازی ورزشی با موضوع فوتبال آمریکایی می باشد که توسط شرکت معتبر و سطح بالای Glu ساخته و پرداخته شده و هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی با امتیاز ۴٫۱ برای کاربران اندرویدی سراسر جهان منتشر شده است. که امروز قصد معرفی آن را در سایت اندرویدکده داریم.

تیم رده بالای فوتبال آمریکایی خود را با استفاده از قهرمانان و بازیکنان واقعی و جهانی در این رشته ورزشیِ پر مخاطب تشکیل داده و سپس با دوستان خود در این بازی زیبا مختص دستگاه های اندرویدی شروع به رقابت و چالش نمایید. این بازی ارزشمند با وجود رابط کنترلی آسان و کاربر پسند ، گرافیک شگفت انگیز ، مسابقات مهیج و میادین مسابقه واقعی و شبیه سازی شده ی خود می تواند تجربه یکی از بهترین بازی های ورزشی را در دیوایس هوشمندتان به ارمغان آورد. همچنین قابلیت جالب بازی برای ساخت تیم دلخواهتان از میان بازی کنان واقعی و مطرح جهان در تمام لیگ ها ، نیز یک امتیاز ارزشمند به حساب می آید.

ویژگی های اصلی بازی :

– کنترل آسان : توپ را پاس داده و به تماشای دریافت آن از طرف هم تیمی مورد نظرتان در انتهای زمین باشید. از چنگ مدافعان تیم مقابل بگریزید و با زمان بندی عالی خود سعی کنید فاصله تان را از دیگر بازیکنان حریف بیشتر کنید. خصیصه سادگی در کنترل و گیم پلی کوتاه بازی به شما این امکان را می دهد که در هر شرایط و هر زمانی به بازی و سرگرمی پرداخته و از اوقات فراغت و البته زمان های تلف شده تان در طول روز ، نهایت استفاده را ببرید

– با استفاده از شبکه اجتماعی فیسبوک می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کرده و با آن ها به چالش بپردازید

– تجربه استراتژی های فوتبال واقعی را در این بازی خواهید داشت چرا که تمامی حرکات مجاز فوتبال آمریکایی در آن به خوبی ساخته و پرداخته گردیده اند.