Battle Glory 2 در ادامه نسخه اول خود در سبک استراتژیکی و اکشن برای پلتفرم اندروید توسط شرکت بازی سازی MG Studio LLC ساخته شده و هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی با نمره ۴٫۳ از سوی کاربران سراسر جهان در دسترس می باشد که امروز قصد داریم آن را به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین بازی های استراتژیکی موجود برای دستگاه های اندروید خدمتتان معرفی نموده و برای دانلود در اختیارتان قرار دهیم.

بازی “جنگ افتخار” در اولین نسخه ی منتشر شده اش با استقبال بی نظیر ۳ میلیونی از کاربران مواجه شد که هم اکنون نسخه دوم از این بازی مهیج به همراه وبژگی های جالب تر منتشر شده است. در این نسخه از بازی شما نه تنها قادر هستید که به مبارزات منطقه ای و محدود ملحق شوید بلکه می توانید جنگ های وسیعی در سطح بین شهری نیز به راه انداخته و در برابر قبایل دیگر در شدید ترین نبرد هایی که تا به حال ندیده اید شرکت نمایید.

خبر هایی که از گوشه کنار کره خاکی از بازیکنان به گوش می رسد حکایت از این موضوع دارد که برخی از کاربران گاه ۲۰ ساعت یا ۲ یا سه روز بازی مداوم و خستگی ناپذیر برای شکست دادن دشمنان خود وقت می گذارند در این بازی باید پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته تا از یک سرباز وظیفه به یک فرمانده ارشد مبدل گردید.