Tractor Hero بازی “قهرمان تراکتور” یک بازی مسابقه ای با گرافیک دو بعدی می باشد که شرکت ۱۰۸km Tech آن را ساخته و پرداخته است و در فروشگاه گوگل پلی برای تمامی کاربران اندروید در سراسر جهان به انتشار رسانده است. در این بازی سرگرم کننده در نقش یک کشاورز باید با تراکتور تان از موانع و پرتگاه ها به سلامتی عبور کرده و مرحله را به پایان برسانید.

بازی با گیم پلی و دینامیک حرکتی بر پایه شرایط واقع گرایانه فیزیکی به زیبایی هر چه تمام شبیه سازی شده است که خصیصه اصلی بازی به شمار رفته و اولین نکته ای که با انجام آن پی خواهید برد می باشد. در این بازی باید به حرکت دادن دستگاهتان و با استفاده از قابلیت “تیلت” دستگاه های اندرویدی میوه ها و سبزیجات مسیر را به سلامت به مقاصد مقرر رسانده و البته در زمان محدود باید هر مرحله را به اتمام برسانید هر قدر که کم اشتباه تر و سریع تر ماموریت ها را به پایان رسانید امتیاز بیشتری نیز به همان نسبت نصیبتان خواهد شد. در طول مراحل بازی از مکان هایی مانند : مراتع ، تپه ها ، گودال ها و جنگل ها عبور خواهید کرد که به شکل واقع گرایانه و متنوع ساخته و پرداخته شده اند تا یک بازی چالشی و به یاد ماندنی را در دستگاه اندرویدیتان به ارمغان آورند.

محیط و لوکیشن های بازی روایت گر کشور چین در دهه ۶۰ میلادی در بحبوحه انقلاب مردم این کشور تداعی شده است. کشاورزان در این برهه زمانی به سختی کار می کرده اند تا زندگی جدیدی را در عصر جدید برای خود و خانواده شان به ارمغان آورند. این بازی یک بازی چالشی و جالب است که برای هر کس با هر سلیقه ای مناسب می باشد.

ویژگی های اصلی بازی :

– کنترل آسان به سادگی حرکت تنها دو انگشت

– ۳۲ مرحله در ۴ فضای مختلف

– پس زمینه های طراحی شده با دست